Cardi B pokazała na swoim Instagramie spuchnięte stopy i napisała, że to jeden z efektów komplikacji, jakie miała po ostatniej operacji

Cardi B PIERWSZY raz pokazała TWARZ córki – wygląda zupełnie jak ona

Kilkanaście dni temu raperka przeszła kolejną operację powiększania biustu. Tym razem sprawy nie poszły gładko – po zabiegu Cardi źle się poczuła i musiała odwołać szereg koncertów zaplanowanych na następne dni.

Mimo że od dnia zabiegu upłynęło już sporo czasu, Cardi wciąż narzeka na efekty uboczne operacji. Zapewnia też, że już nigdy nie pójdzie pod nóż. Na swoim Instagramie raperka pokazała wczoraj drastyczne zdjęcie mocno spuchniętych stóp. Pisze też, że od zabiegu ma problemy z brzuchem.

Cardi B ma POWAŻNE problemy z wagą po ciąży! Interweniują jej rodzice!

Przy okazji Cardi B zdementowała plotki, jakoby jej koncerty zostały odwołane z powodu małego zainteresowania występami gwiazdy. Cardi zapewnia, że wszystko dlatego, iż lekarze zalecili jej rehabilitację i powrót na scenę był niemożliwy.

Po tym, jak Cardi B miała komplikacje po operacji powiększenia biustu, raperka oświadczyła, że kończy z zabiegami, Fot. FORUM/Backgrid

Cardi B pokazała spuchnięte stopy – jej ciało wciąż nie wróciło do formy po operacji, Fot. Instagram

Cardi B z mężem, Offsetem, Fot. FORUM/Backgrid

Cardi B podczas Billboard Music Awards, Fot. FORUM/Reuters

Cardi B podczas Billboard Music Awards, Fot. FORUM/Reuters