Celebrities nakręcaja pornobiznes
To ciekawe, jak gwiazdki wpływają na świat. A nawet na pornobiznes, choć nie chodzi o seks-taśmy.
Jesienią mają ukazać się dwa filmy dla dorosłych, bazujące na wydarzeniach z życia Paris Hilton, Lindsay Lohan i Nicole Richie.
Film o Lindsay ukaże się pod tytułem Lindsay HoHand: Get Out Of My Fu**ing Way. Bohaterka zostaje zatrzymana za jazdę pod wpływem i… powiedzmy, że stara się zrobić wszystko, by nie postawiono jej zarzutów.
Tytuł Paris & Nicole Go To Jail mówi sam za siebie. Główne bohaterki będą podobno “miały problemy z przystosowaniem się\”, ale potem poczują się dobrze w więzieniu dzięki \”zaprzyjaźnieniu się z naczelnikiem, strażnikami, współwięźniami.\”
Poniżej fotki odtwórczyni Lindsay:

Oraz Paris:

to jakiś żart? o blee
też nie mają oczym filmów kręcić
ja nawet nie potrafię sobie wyobrazić tej od loszki uprawiającej miłość francuską w pornosie.
omg…Już mi nie dobrze
Odtwórczyni Lindsay jest ładna..szkoda że ładne dziewczyny to takie kurwicha
ooo jak super gdzie mozna sie zapisac ;P
a gdzie foto Nicole?
byc gwiazda filmu porno..zenada…
Glupota ludzka nie zna granic…
ta co będzie grała Paris, ze tak to ujmę…nie ma za bardzo czym grać
haha czego ludzie nie wymyślą ;p
oj, ten świat zchodzi na psy.
porno-gwiazdki.. tak, w tym newsie musiały się pojawić te nazwiska, ale nadal uważam, że paris jest sympatyczna:P
hymm, może to będzie nawet cikawe ;D
haha to bedzie smieszne nawet pewnie… 😛
A to będzie ciekawe 😀 Nie ma jak “ambitne kino”:)
kto myśli, że Paris Hilton to płaska dziwka ręka do góry!!!!!!!!!!!!!1
No comment xD
ladna ta czarnulka!!
czego to ludzie nie wymyślą…
Brak słów …
Nigdy nie poszłabym na taki film, jest zbyt wiele ambitnych produkcji, żeby marnować czas i pieniądze na takie ‘coś’.
Ta co ma grać Paris jakaś taka normalna się wydaje…
A to bym je z checia na bata wrzucil a Hilton to wogle :D:D:D
doigraly sie to teraz beda filmy porno i nich krecic :pdobrze im tak xD
ależ modelki sobie znalazł …
ta laska co ma grac lindsay jest taka plastikowa… :/
nie zgadzam się z Tobą Riri:P odtwórczyni Lilo jest ładniejsza, ale ta laska która ma zagrać Paris jest tragiczna….przypomina mi elfa.;/
gdzieś to juz czytałam…
Ta odtwórczynie Lindsay i Paris są łądniejsze od prawdziwej Paris i LiLo ;d
szkoda że prwdziwa Lindsay Lohan, Paris i Nicol Riche nie beda graly w tym filmie :(….
gość07-08-07, 09:18 Haha porno o trójcy xD Mogli by jeszcze Brit dodać.A “aktorki” wogóle nie podobne bo przecież wazne jest tylko to żeby dały dupy.To niezalogowana ja ;D
odtwórczynie nie podobne żywych wesji. a kino do ambitnych też nie należy
Haha porno o trójcy xD Mogli by jeszcze Brit dodać.A “aktorki” wogóle nie podobne bo przecież wazne jest tylko to żeby dały dupy.
niezle ludzie sa glupkowaci zeby wpasc na tak idiotyczny pomysl :/ jednym slowem “masakra jakaś” =] mam nadzieje e nie trafie na te filmy w sieci.
się charakteryzatorki beda mogły popisać
bardzo dobry pomysl :> i juz kase beda trzepac
Mogliby wybrac jakieś bardziej podobne aktorki 😛
haha!! chcialbym, zeby odtworczyni paris podczas seksu ciagle powtarzala thats hot! haha ogolnie dobra beka bedzie z tych panienek (nie gwiazdek porno ;D )
Niesmaczne.
hahaah paris idealna!!!lindsay nie do konca ale bynajmniej ladna ;p
Ja się nie skusze na takie “kino”, właśnie ostatnią rzeczą jaką chciałąbym oglądać to plagiat tyłka lindsay, orginału też nie chciałąbym widzieć:|