Od czasu ogłoszenia ciąży w programie na żywo, Ida Nowakowska jest na ustach wszystkich. Sama zainteresowana chętnie opowiada o tym, jak przygotowuje się do roli mamy i snuje plany na najbliższą przyszłość.

Ida Nowakowska zdradziła PŁEĆ dziecka

Ida Nowakowska – imię dziecka

Choć Ida wybrała imię dla dziecka jeszcze za nim zaszła w ciążę, to rzeczywistość zmusiła ją do modyfikacji planów. Tancerka marzyła o córeczce, którą nazwałaby Scarlett na cześć bohaterki kultowej powieści „Przeminęło z wiatrem”. Wiadomo jednak, że na świat przyjdzie chłopiec, więc przyszli rodzice zostali zmuszeni do uruchomienia swoich pokładów kreatywności.

Póki co, Ida nie zdecydowała się na konkretne imię, ma jednak swoje typy.

Ida Nowakowska mierzy kreacje na Sylwestra z TVP. W jednej wygląda jak w sukni ślubnej!

Żadnego jeszcze nie wybraliśmy, choć mamy różne przemyślenia w tej kwestii. Ze względu na rodzinę Jacka staramy się, żeby imię nie było trudne do wymowy po angielsku. Jestem wielką fanką typowo polskich imion, takich troszeczkę starodawnych, i podoba mi się, że jest do nich teraz taki powrót. Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi, bo wiemy, że imię idzie z nami przez całe życie. Ja swoje lubię, było wyjątkowe, gdy dorastałam – wyjawiła w rozmowie z magazynem „Party”.

Przy okazji gwiazda TVP zdradziła, że zamierza pracować tak długo, jak będzie to możliwe.

Podchodzę do tego na luzie i myślę, że będę wiedziała, kiedy przyjdzie ten moment, by zrobić sobie przerwę, bo na przykład nie mam siły. Wszyscy dookoła tez tak mi mówią: „Ida, rób tak, jak czujesz” – ogłosiła.

Ida Nowakowska pokazała UBRANKA dla dziecka

Czy prezenterka zdecyduje się na popularne wśród gwiazd imię Henryk? Tego dowiemy się już wkrótce.

scena z: Ida Nowakowska, Jack Herndon, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Ida Nowakowska z mężem

Ida Nowakowska z mężem, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA