32-letnia Chiara Ferragni swój biznes w branży modowej zaczynała 10 lat temu. W tym czasie przeszła niesamowitą drogę, a jej kariera nabrała niesamowitego rozpędu.

Po Chiarze Ferragni w ogóle nie widać, że kiedyś była w ciąży (ZDJĘCIA)

Pierwszy blog Chiary, The Blonde Salat, stał się trampoliną do jej sukcesu. Po dwóch latach prowadzenia swej witryny Ferragni została okrzyknięta przez magazyn New York za jedną z najważniejszych trendsetterek. W tym samym roku Teen Vogue uznał blogerkę za najbardziej wpływową dziewczynę blogosfery. Chiara z tytułem Blogger of the Moment miała już otwartą drogę do sławy.

W następnych latach pojawiły się współprace z dużymi brandami, które jeszcze bardziej wypromowały bloga i samą Chiarę. W 2014 roku blogerka zarobiła ok. 6 milionów euro brutto. Pieniądze spływały nie tylko ze współprac, ale i ze sprzedaży kolekcji butów Chiary.

Chiara Ferragni wyszła za mąż! Pokazała TRZY suknie ślubne!

Kolejny krok w rozpowszechnianiu marki Ferragni to Instagram. W 2017 roku Chiara miała 10 milionów fanów na IG. Dziś ma ich 16,7 milionów!

Dwa lata temu w Mediolanie otwarty został pierwszy sklep Chiary. Dziś trudno o niej powiedzieć „blogerka”. TO prawdziwa kobieta biznesu, mająca na koncie masę sukcesów i duże pieniądze.

Chiara Ferragni jest WŚCIEKŁA! Włoskie media ją PONIŻYŁY!

Mamy dla Was nowe zdjęcia Ferragni zrobione kilka dni temu na jednej z rzymskich ulic. Chiara pracuje na planie reklamy. Nie ma super makijażu ani fryzury – zobaczcie jej zdjęcia bez Photoshopa i filtrów.

Chiara Ferragni podczas kręcenia reklamy – fashionistka nie ma tu ani ładnej fryzury, ani wyszukanego makijażu, FOT. FORUM/MEGA

Chiara Ferragni bez Photoshopa i filtrów, Fot. FORUM/MEGA

Chiara Ferragni, FOT. FORUM/MEGA

Chiara Ferragni na premierze filmu, Fot. FORUM/MEGA

Wyświetl ten post na Instagramie.

Small boobs, big heart ❤️

Post udostępniony przez Chiara Ferragni (@chiaraferragni)