Ewa Chodakowska, czyli jedna z naczelnych trenerek Polski, 24 lutego skończyła 36 lat. Od lat motywuje, uczy, odchudza i musi stawiać czoła fanom, którzy zarzucają jej, że przez karierę nie ma czasu na dziecko.

Internautka atakuje Ewę Chodakowską: W takim wieku nie masz dzieci. To smutne

Swoje 36. urodziny spędziła na Stadionie Narodowym. Uczestniczyła w wielkim evencie, dotyczącym oczywiście treningów. Na Instagrama wstawiła krótką kompilację wydarzeń z tego dnia. Filmik podpisała mocnymi słowami:

– Social media potrafią wyrządzić największą krzywdę.. potrafią zamknąć człowieka na świat.. zniewolić.. pozbawić nadziei na lepsze jutro.. ALE HEJ! Social media potrafią tez stworzyć relacje na długie lata.. prawdzie relacje..
[…] Mam chwile kiedy jestem złośliwa.. kiedy jestem wredna.. kiedy odszczekam, czy odgryzę się z nawiązką.. mam takie chwile, kiedy mam ochotę pieprznąć wszystkim w kąt z myślą „po cholerę się tak produkuje”.. ALE TO TYLKO SEKUNDY ZWĄTPIENIA I SŁABOŚCI.

– napisała Ewa.

Chodakowska odpowiada na hejt: kobiety mówią, że będę brzydka po ciąży!

Fani w komentarz życzyli jej samej pomyślności – tym razem obyło się bez hejtu:

– Sto Lat Ewa!!! Zasługujesz na NAJLEPSZE!!!

– Aż sie łezka zakręciła ❤️

A Wy czego życzycie Ewie?

Social media potrafią wyrządzić największą krzywdę.. potrafią zamknąć człowieka na świat.. zniewolić.. pozbawić nadziei na lepsze jutro.. ALE HEJ! Social media potrafią tez stworzyć relacje na długie lata.. prawdzie relacje.. przyjaźnie.. potrafią dać motywacje, wsparcie i zrozumienie, które jest namacalne W REALNYM ŚWIECIE.. Mam chwile kiedy jestem złośliwa.. kiedy jestem wredna.. kiedy odszczekam, czy odgryzę się z nawiązką.. mam takie chwile, kiedy mam ochotę pieprznąć wszystkim w kąt z myślą "po cholerę się tak produkuje".. ALE TO TYLKO SEKUNDY ZWĄTPIENIA I SŁABOŚCI w obliczu CAŁYCH TON MIŁOŚCI jakie otrzymuje każdego dnia, w tych przeklętych – zdaniem wielu – social mediach.. To właśnie w mediach społecznościach znalazłam swoich ludzi.. swoj dom.. kawałek swojego wymarzonego świata, a w nim PRAWDZIWE emocje, których doświadczam każdego dnia, przyglądając się Waszej pracy.. postępom.. lepszym wyborom.. dobrym przykładom.. Tych emocji doświadczam nie tylko w sieci, ale tez za każdym razem kiedy łapiemy się w realu.. Swoje urodziny spędziłam w 200 osobowym gronie (przykro mi, ze nie było więcej miejsc.. ale taki był limit wyznaczony przez organizatorów i nic się nie dało z tym zrobić) .. wśród ludzi których ZNAM z social mediów.. znam może lepiej niż Ty swoją znajomą z pracy.. sąsiadkę.. koleżankę z najbliższego grona.. Znam ich imiona.. często tez nazwiska (a na najczęściej NICKI profilowe).. znam ich historie.. słabości.. sukcesy.. ZNAM ICH SERCE.. To był jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu!! W gronie bliskich i bardzo dobrych znajomych ❤️❤️ Jesteś mi bliska!! Dziękuje, ze byłaś dziś razem ze mną.. jeśli nie na sali treningowej.. to w myślach i w sercu 🙏🏻🙏🏻 dziękuje za życzenia! Za każde dobre słowo.. za ciepło i uśmiech ❤️ Jestem największą szczęściarą 🎂❤️ @chodagang #chodagang AJ LAW JU!!!! 😘😘 PS. Dłuższa wersja filmiku na FB ❤️ PS2. Dziękuje @denoisers za przepiękny materiał 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)