W grudniu prasa rozpisywała się na temat bliźniaków Doroty Choteckiej i Radosława Pazury.

Dzieci przyszły na świat w środę, 13 grudnia. 40-letnia Dorota Chotecka i 37-letni Radosław Pazura nadali im imiona Magda i Adaś.

Zarówno mama, jak i dzieci czują się znakomicie. Dziewczynka mierzy 52 centymetry i waży 3,4 kilograma. Chłopiec ma 51 centymetrów, ale waży o 100 gram więcej od siostry.

– Dorotka jest rozanielona i czuje się świetnie, a ja jestem przeszczęśliwy, czuję się wspaniale. Jest super – powiedział aktor w rozmowie z „Super Expressem\”. Jednocześnie zdradził do samego końca nie był pewien, że doczeka się aż dwójki dzieci. – takie informacje podawał w grudniu 2006 r. m.in. portal Onet.pl i Super Express.

Kozaczek również poinformował czytelników o szczęściu rodziców w artykule Pazura i Chotecka zostali rodzicami.

Tymczasem – o dziwo – Dziennnik.pl opublikował dzisiaj wiadomość, że para doczekała się dziecka. Dziecka? Dwa miesiące po urodzeniu bliźniaków?

Trzeba przyznać, że można się pogubić. Jak donoszą różne dzienniki z dnia dzisiejszego, wiadomości grudniowe były jedynie kaczką dziennikarską. Dorota Chotecka i Radosław Pazura dopiero teraz zostali rodzicami malucha – nie bliźniaków, jak mieliśmy okazję przeczytać w grudniu.

Dla sprostowania – Kozaczek nie krytykuje. Artykuł jest dowodem na to, że nie tylko nasi redaktorzy popełniają błędy.

A oto, co podaje dzisiaj Dziennik na swoich stronach: