Chris Brown (30 l.) lata popularności ma już za sobą. Wokalista zniszczył swój wizerunek agresywnym zachowaniem w stosunku do kobiet. Brown został oskarżony o pobicie Rihanny, kiedy para była w związku. Mało tego, swego czasu inna kobieta ponownie oskarżyła wokalistę o napaść. Chris miał podnieść na nią rękę na koncercie w Los Angeles. Do Browna przylgnęła łatka damskiego boksera. W mediach co jakiś czas pojawiają się nowe informacje o uczuciach, jakimi Chris rzekomo ma w dalszym ciągu darzyć Rihannę. Mężczyzna podobno nie może zapomnieć o związku z Rihanną i chce wrócić do swojej byłej, a to, co ostatnio zrobił, potwierdza tę teorię.

Chris Brown oskarżony o gwałt; nie przyznaje się do winy

SZOK! Chris Brown podrywa Rihannę na Instagramie

Rihanna i Chris Brown byli parą od 2008 do 2009 roku. Ich związek zakończył się głośną aferą w mediach, po tym jak Chris Brown dotkliwie pobił piosenkarkę. Rihanna stała się ofiarą przemocy domowej, co w znacznym stopniu ukształtowało jej późniejszy charakter. Do całego zdarzenia doszło w noc przed galą wręczenia nagród Grammy 2009. Raper wielokrotnie uderzał swoją partnerkę pięścią w twarz, groził jej śmiercią i trzymając za włosy uderzał jej głową w kierownicę samochodu.  Mężczyzna po tym występie dostał zakaz zbliżania się do pięknej Barbadoski. Para postanowiła na chwilę wrócić do siebie w 2013 roku, mimo gorliwych protestów ze strony fanów wokalistki, jednak ostatecznie ich związek nie przetrwał.

Chris postanowił skomentować seksowne zdjęcie pięknej Barbadoski na Instagramie. Na zdjęciu widzimy Rihannę w seksownej pozie, która leży na brzuchu prezentując pikantną, koronkową bieliznę. Gwiazda opublikowała zdjęcie przedstawiające jej najnowszą linię bielizny Savage X Fenty.

Brown napisał pod fotografią komentarz: Chcę być tą lampą – nawiązując do rekwizytu w tle zdjęcia. Do podpisu dodał również uśmiechniętą minkę. Fani piosenkarki byli rozwścieczeni zachowaniem rapera.

Trzymaj się z dala od niej!

Masz niesamowity tupet

Zostaw ją w spokoju

Rihanna ma chłopaka i żyje swoim najlepszym życiem. Idź stąd – pisali w komentarzach zbulwersowani fani.

Niedługo później Chris Brown postanowił usunąć swój komentarz z profilu wokalistki, widząc jak reagują na to wielbiciele piosenkarki .

Myślicie, że ma na co liczyć?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Seksowna Rihanna cała w skórze wychodzi z klubu. Gwiazda miała co świętować!

Chris Brown zdołowany plotkami o ciąży Rihanny

Rihanna tym kolorem włosów chce nam coś powiedzieć

 

Rihanna Chris Brown

Komentarze Chrisa Browna pod najnowszym zdjęciem Rihanny, przedstawiającym wokalistkę w seksownej bieliźnie. Fot.Instagram/ririgalbadd

Chris Brown Rihanna

Rihanna razem z ówczesnym chłopakiem Chrisem Brownem.Fot.Forum

Chris Brown

Wokalista Chris Brown po pobiciu Rihanny w dzień przed Grammy musiał zmierzyć się z wściekłą opinią publiczną. Fot.Forum