Chris Pratt nie spodziewał się takiego ataku ze strony ludzi, po tym jak napisał na swoich social mediach krótki pean na cześć swojej partnerki 31-letniej Katherine Schwarzenegger z okazji jej urodzin.

„Ona dała mi niesamowite życie, cudowną zdrową córkę, a do tego żuje tak głośno, że czasami wkładam do uszu zatyczki, aby to zagłuszyć, ale to jest miłość!”, napisał aktor na Instagramie.

Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger zostali rodzicami. Ten szczegół zdradził płeć dziecka

Chris Pratt o swojej żonie

Nic w tym nieodpowiedniego, prawda? Uroczy i zabawny wpis. Niestety wielu fanów dostrzegło w tym bardzo nieodpowiednie zachowanie, ze względu na jego byłą żonę Annę Faris, która „nie urodziła mu zdrowego dziecka”.

Chris Pratt kilka lat temu schudł i stał się MEGA ciachem – nic już z tego nie zostało! Znów przytył (ZDJĘCIA)

Ich synek Jack urodził się jako wcześniak w 2012 roku i zdiagnozowano u niego krwotok mózgowy i inne problemy zdrowotne, które sprawiły, że mały do końca nie będzie mógł prowadzić normalnego życia (ma problemy ze wzrokiem i rozwojem mięśni w nogach). Jack żyje z mamą, aktorką Anną Faris i nie ma zbyt intensywnego kontaktu ze swoim ojcem.

Fani zarzucili Chrisowi Prattowi nieczułość, a nawet okrutność. Posypały się nieprzychylne komentarze, typu, „rzuciłeś Annę, bo urodziła ci chore dziecko?!”. Chris Pratt niemal natychmiast zareagował publikując poruszające wideo.

„Dzień dobry wszystkim. Wczoraj położyłem się spać bardzo zdenerwowany i przygnębiony, obudziłem się z uczuciem potworności […] Dzięki wierze udało mi się przetrwać. […] Wiedziałem jednak, że jeśli włączę moją chrześcijańską playlistę muzyczną i wyjdę do lasu pobiegać poczuję się lepiej’, powiedział aktor.

Rozwijał się temat Boga i wiary, ale zabrakło tutaj słowa o byłej żonie i małym synku.

Anna Faris zaproszona na ślub Chrisa i Katheriny?! Wesele jeszcze tej zimy

Katherine Schwarzenegger, Chris Pratt

Katherine Schwarzenegger, Chris Pratt fot. Backgrid USA / Forum

Chris Pratt i Jennifer Lawrence

chris-pratt-pt-04