Cleo (36 l.), jedna z czołowych polskich wokalistek, ma brata bliźniaka. Gwiazda rzadko go pokazuje, ale teraz sytuacja jest wyjątkowa. Mężczyzna będzie miał operację. Piosenkarka poprosiła o słowa wsparcia.

Cleo ZAKOCHANA! Zdradza szczegóły swojego związku

Brat bliźniak Cleo będzie miał operację

Cleo wzięła udział w #ho16challenge2, wyzwaniu, które ma na celu wsparcie służby zdrowia. Tam wspomniała o swoim bracie.

Swoją szesnastkę dedykuję mojemu bratu, który leży teraz w szpitalu i walczy o zdrowie. Trzymaj się, brat, wszystko będzie dobrze – powiedziała.

Wokalistka dodała również wspólne zdjęcie z dzieciństwa ze swoim bratem na Instagram. Napisała:

Dzisiaj Światowy Dzień Bliźniaków ❤❤ Mój Brat ten po lewej zbija Wam piąteczkę i dziękuje Wam za życzenia zdrowia. Ja po prawej ziewam co prawda, ale wyglądam jakbym śpiewała juz od kołyski 😉 Cudownie jest mieć Brata Bliźniaka – spotykasz Go pod sercem Mamy i zostaje Twoim Przyjacielem na całe życie ❤🔥

Wspomniała, że jutro będzie operowany.

Jutro czeka Go w szpitalu operacja. Proszę Was o wysłanie Mu dużej dawki pozytywnej energii i ciepłych myśli, żeby nie czuł się sam. Gdyby nie pandemia czuwałabym przy Nim. Niestety pozostaje mi czuwanie sercem i myślą na odległość.
Wszystko będzie dobrze 🍀❤🌞

Cleo ma brata bliźniaka! (FOTO)

Cleo ze swoim bratem bliźniakiem na zdjęciu z dzieciństwa:

Kim jest brat bliźniak Cleo?

Cleo niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Jej brat ma na imię Piotr. Kiedyś otworzyła się na temat ich relacji w jednym z programów.

Mam brata bliźniaka Piotra, z którym się świetnie dogadujemy. Mamy podobne charaktery, ale różnimy się zainteresowaniami. On ma umysł ścisły, zawsze był związany z matematyką, fizyką, a  mnie ciągnęło bardzo w ten świat artystyczny, czyli malarstwo, fotografię i oczywiście muzykę. Mój brat nie śpiewa, zdarzało mu się pod prysznicem. Słyszałam i dobrze sobie radził nawet, ale chyba aż tak bardzo nie ciągnęło go do muzyki (…) Byłam chłopczycą, oczywiście, że tak….był taki moment, że przerosłam mojego brata o głowę i poczułam się bardzo pewnie, więc trochę go biłam, ale później mój brat mnie przerósł i te role się odwróciły – powiedziała kiedyś w programie „My3” Polsatu.

Niepokojący wpis Cleo na Instagramie. Jest skrajnie wyczerpana?

Życzymy dużo zdrowia.

 

Cleo w skórzanej kurtce

Cleo w skórzanej kurtce fot. AKPA

Cleo zasłania twarz szalikiem

Cleo zasłania twarz szalikiem fot. AKPA/AKPA

 

 

Cleo w fioletowym kombinezonie

Cleo w fioletowym kombinezonie fot. Piętka Mieszko/AKPA

Cleo w różowej sukience

Cleo w różowej sukience fot. Jacek Kurnikowski/AKPA