Najnowszą okładkową gwiazdą Cosmopolitan jest Cleo, piosenkarka i dziewczyna, która od dziecka podąża za marzeniami i nigdy nie przestaje w siebie wierzyć. W wywiadzie dla Cosmopolitan opowiedziała również o swojej nowej miłości:

Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych. I może dlatego jesteśmy razem, bo nie jest związany ze światem muzycznym czy artystycznym, jego krąg zainteresowań to właśnie architektura krajobrazu. On mi daje taki spokój, azyl, gdzie nie rozmawiamy o muzyce ani o całym tym wariactwie, które się dzieje wokół mnie. Przede wszystkim jest osobą bardzo spokojną i chyba to mnie najbardziej w nim urzekło, kiedy zaczęliśmy się spotykać. Na co dzień jest zwykle taki harmider wokół mnie i tak dużo się dzieje, a on działał nam nie jak balsam, tylko przy nim potrafiła się totalnie wyciszyć.

– wyznała w wywiadzie Cleo.

Niepokojący wpis Cleo na Instagramie. Jest skrajnie wyczerpana?

Później dodała:

Mamy bardzo podobne poczucie humoru. Moje jest dość specyficzne, więc myślałam, że nikogo nie znajdę z podobnym (śmiech). Czasami spojrzymy na siebie i dopowiadamy sobie pewne rzeczy bez słów. To jest taka iskierka, która nas łączy. Podobnie postrzegamy rzeczywistość. Lubimy te same filmy, seriale, po prostu na pewnych płaszczyznach bardzo do siebie pasujemy.

– dodaje.

Cleo w rozmowie z Kozaczkiem – jaką ma radę dla Kasi Moś przed finałem Eurowizji

Już niedługo w sprzedaży nowy Cosmopolitan a w nim cały wywiad z Cleo!

Szczegóły TU.

Cleo ZAKOCHANA! Zdradza szczegóły swojego związku