Monika Ordowska zawodowo zajmowała się modelingiem. Do tego w najlepszych momentach swojej kariery w Polsce była prezenterką telewizyjną oraz aktorką. Zagrała w produkcjach takich jak „Ojciec Mateusz”, „Barwy szczęścia”, czy też w filmie „Wkręceni”.

Monika Ordowska zagrała prostytutkę w serialu Ślad – mamy video i fotki

Tak zmieniło się życie Moniki Ordowskiej!

Monika Ordowska przez kilka lat była w związku z Piotrem Zeltem. Ich miłość była niegdyś na językach wszystkich mediów. Z powodu dużej różnicy wieku, wiele osób krytykowało związek Piotra i Moniki. Para była jednak bardzo aktywna w mediach, często pojawiali się wspólnie na ściankach podczas wielu wydarzeń.

Monika Ordowska na okładce nowego CKM-u (FOTO)

W kolejnych latach para doczekała się dziecka. Przez rok Piotr Zelt aktywnie uczestniczył w życiu swojej córki, jak na prawdziwego ojca przystało. Pewnego dnia aktor postanowił zrobić test DNA, okazało się, że wychowywał nie swoje dziecko. Afera, która wybuchła z tego powodu, była znana każdemu w tamtych czasach. Ostatecznie dowiedziono, że ojcem dziecka jest model Rafał Sieradzki. Piotr Zelt zakończył wszystkie relacje łączące go z Moniką Ordowską.

Monika Ordowska wciąż ma chrapkę na sławę (FOTO)

Po wszystkich kontrowersyjnych sytuacjach moglibyśmy zastanawiać się, co aktualnie robi Monika Ordowska i jak wygląda jej życie. Modelka wszyła za mąż za multimilionera, Kevina Rudeena, którego poznała w Stanach Zjednoczonych. Teraz, jak widzimy na jej Instagramie, prowadzi iście bajkowe życie, o którym marzy wiele kobiet. Na profilu modelki, opublikowane są również zdjęcia jej córki, która tak samo jak mama, wygląda na szczęśliwą.

Monika Ordowska, Piotr Zelt, fot. Niemiec/AKPA

Monika Ordowska, Piotr Zelt, fot. Kurnikowski/AKPA

Monika Ordowska

Monika Ordowska, Rafał Sieradzki; fot. AKPA

Monika Ordowska

Monika Ordowska; fot. AKPA

Monika Ordowska

Monika Ordowska, Rafał Sieradzki; fot. AKPA