Ewa Chodakowska (35 l.) i Anna Lewandowska (29 l.) to obecnie najpopularniejsze trenerki w Polsce. Motywują do ćwiczeń i zdrowego trybu życia, mając przy tym mnóstwo zwolenników, jak i przeciwników.

Ewa Chodakowska MIAŻDŻY swoją fankę: Weź się do roboty!

Nie raz przypisywano im konflikty, mimo że mówiły o tym, jak sobie kibicują. Teraz znowu udowodniły, że żadnej wojny między nimi nie ma.

Ewa w rozmowie z Wprost została zapytana o to, czy jest sens porównywać ją z Anią, skoro ona nie zaczynała od zera, a jest żoną bogatego piłkarza.

Nigdy nie odpowiedziałam na to pytanie. Najwyższa pora. Nieważne, jak Ania zaczęła. Ważne, jaki ma cel! Wciąż jednak uważam, że to moje produkty są najlepsze. (…)

Ja zawsze jestem pierwsza do pomocy. Nigdy o nikim nie wypowiedziałam się źle. Nigdy nie rzucałam nikomu kłód pod nogi. To cechy słabych osób. Ja zawsze kibicuję i wspieram.

Mimo że można zarzucić „wbicie szpili” Lewandowskiej po tym, jak Ewa wychwalała swoje produkty, to Ania w ogóle się nie obraziła. Ewa zresztą na swoim Instagramie napisała, że o jakości produktów świadczy wybór jej klientek.

Ten moment, gdy Chodakowska WYGRYWA z Lewandowską na stylizacje (ZDJĘCIA)

Na swoje Instastory Ania wrzuciła nagranie, na którym powiedziała:

Ewa, zrobię z tobą kilka ćwiczeń brzucha, widzę, że lubisz te same co ja. Więc kochane, nie ważne z kim, ale trenujemy!

Chodakowska szybko odpowiedziała, również na swoim Instastory i złożyła Ani ciekawą propozycję.

Właśnie przed chwilą zobaczyłam post na Instastory Ani Lewandowskiej i bardzo się cieszę Aneczko, że się ze mną zgadzasz. Myślę, że pora na kolejny krok. Zapraszamy Cię z moim mężem na okładkę BE ACTIVE. Niech to będzie oficjalne zaproszenie.

Jak myślicie, Ania się zgodzi i zobaczymy ją na okładce magazynu Ewy?

Co Ewa Chodakowska zaproponowała Annie Lewandowskiej?

Co Ewa Chodakowska zaproponowała Annie Lewandowskiej?

LEWAndowska!! NIE DAM NAS PORÓŻNIĆ!! ❤️WPROST 💥Kiedy zaczynała Pani w Polsce jako trenerka personalna była Pani zjawiskiem, nowością na rynku. Dzisiaj mamy już od groma blogerów, trenerów, instruktorów. Wszyscy mówią jak ćwiczyć, co jeść, co robić, żeby być zdrowym i wysportowanym. A jednak nikt takiego sukcesu jak Pani nie odniósł. Dlaczego? ➖Początki nie były łatwe.. musiałam o siebie mocno walczyć. Byłam jedna, byłam łatwym celem. Dzisiaj jest nas tysiące tych którzy motywują. Postrzegam to jako cześć mojego sukcesu. To wspaniałe ze coraz więcej ludzi mówi głośno o konieczności zmiany stylu życia w imię zdrowia! Zawsze jestem pierwsza do pomocy. Nigdy o nikim nie wypowiedziałam się zle, nigdy nie próbowałam nikomu rzucać kłód pod nogi, to cechy słabych osób.. Zawsze kibicuje i wspieram. Dlaczego to ja jestem dzisiaj tutaj? To mój sekret 🙂 Myśle ze na to pytanie obszernie mogą odpowiedzieć moje internetowe podopieczne. 💥 Myśli Pani, że dzisiaj wśród tak dużej konkurencji też odniosłaby Pani taki sukces? ➖Robimy to samo ale różny się od siebie.. To tak jak z szefami kuchni. Są ich setki tysięcy na świecie, ale wciąż pojawiają się Ci, którzy zaczarowują kubki smakowe. Czuje się wyjątkowa, bo od początku jestem sobą i używam swoich tricków 🙂 Moja "zupa" smakuje inaczej. Wg wielu lepiej 🙂 💥Czy denerwują Panią porównania do Anny Lewandowskiej, bo bulwarówki piszą o tym non-stop. ➖Nigdy! Polska potrzebuje takich osób! Im więcej tym lepiej. Niech tabloidy porównują, a ludzie niech wybierają. Dobrze jest mieć wybór :)💥Czy takie porównania w ogóle mają sens? Pani startowała od zera, Lewandowska miała u boku świetnie zarabiającego męża.➖Nigdy nie odpowiedziałam na to pytanie, najwyższa pora. Nie ważne jak Ania zaczęła. Ważne jaki ma cel! Wciąż jednak uważam ze to moje produkty są najlepsze 🙂 ‼️tutaj uśmiechnęłam się.. TO JEST PRZEDE WSZYSTKIM WASZE ZDANIE – tak wybieracie.. zamiast na manipulacji skupmy się na realnym CELU 💪🏻 Liczę na to, ze trenerzy i trenerki w Polsce W KOŃCU POŁĄCZĄ SIŁY ❤️Od początku o tym marzę! Mamy wspólnych wrogów!! BEZRUCH I ŚMIECIOWE ŻARCIE! A z Anią mamy super kontakt i zawsze gratulujemy sobie sukcesów! ❤️

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Zmięty brzuch 😅😅 Celowo puściłam to zdjęcie do kampanii @adidaswomen #WomenMustHaves .. mam nadzieje, ze widząc u siebie takie fałdki nie panikujesz? Nie wybierasz restrykcyjnych diet, nie głodzisz się z zamiarem zlikwidowania SKÓRY.. Zdjęcia które przeglądasz w sieci, są zawsze sprytnie wyselekcjonowane.. ze stu .. z tysięcy .. wybiera się jedno THE BEST.. Często nienaturalna poza, układa ciało w perfekcyjny i niedościgniony kształt.. ale to tylko sekunda! Nikt nie funkcjonuje w takich wygibasach 24 h.. nikt nie chodzi tak po ulicy.. brzuch można spiąć na MAXA, tyłek można wypiąć.. zapozwaną nogą można wydłużyć sylwetkę.. Często to co na social mediach mocno odbiega od realiów.. Zatem Babeczki! LUZ!! Nie porównujcie się do naciąganej rzeczywistości.. Ciało układa się inaczej kiedy stoisz, siedzisz, jesteś w ruchu.. skóra się roluje, z gaci wystają mniejsze lub większe wałki, a tyłek często tak nie sterczy.. to normalne!! To takie ludzkie.. ja się mnę i dobrze mi z tym 😬😬 #relax #loveyourself #sundayvibes PS. Oznacz osobę, która powinna to przeczytać 💪🏻💪🏻

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)