Kolacja przy świecach, wypad do kina, a może romantyczny spacer? Masz już pomysł jak spędzisz z ukochanym tegoroczne Walentynki? Jeśli nie, to już najwyższa pora, aby wymyślić sposób na ten wieczór. Jednakże teraz wybija także ostatni dzwonek dla tych, którzy jeszcze nie zakupili prezentu dla swojej drugiej połówki.

Zastanawiasz się jednak co kupić? Możliwości jest oczywiście wiele i tak naprawdę wszystko zależy od zasobów twojego portfela no i wyobraźni. A my, żeby ułatwić tobie nieco to zadanie, stworzyłyśmy dla ciebie mini listę walentynkowych podarków!

W pierwszej grupie znajdą się naturalnie wszelkiego typu walentynkowe gadżety. Kubek z napisem „Kocham Cię”, urocza kartka z serduszkami czy romantyczna ramka na wasze wspólne zdjęcie? Prezenty te są idealnym pomysłem dla wszystkich tych, którzy nie chcą wydawać na nie całej fortuny, a tylko w delikatny sposób okazać komuś uczucie.

W drugiej grupie z kolei umieściłyśmy praktyczne prezenty. Koszula, perfumy czy elegancka torba na laptopa to zawsze dobry wybór. Upominki nieco droższe, ale z pewnością ucieszą niejednego Walentego!

Ale co tygryski lubią najbardziej? Gadżety i technologiczne nowości naturalnie i dlatego też, to właśnie one znajdują się w trzeciej grupie. Nie wiesz jednak co wybrać? Według nas doskonałym wyborem okażą się smartwatche!

Inteligentne zegarki pojawiły się na światowych rynkach całkiem niedawno. Pomimo tego, jak młode są te urządzenia, w tym momencie potencjalni klienci mogą wybierać spośród naprawdę dużej ilości modeli. Jak to często bywa w świecie urządzeń elektronicznych, problem zbyt małej liczby dostępnych urządzeń szybko przerodził się w ogromny kłopot, jakim może być moment kupna swojego pierwszego smartwatcha. Jak więc wybrać ten najlepszy? Zobacz koniecznie opublikowany test, który może być drogowskazem dla osób, pragnących rozpocząć swoją przygodę z inteligentnymi zegarkami. Będzie on także ciekawostką dla tych, którzy już posiadają podobne urządzenie.

Zobacz test dziesięciu zegarków różnych producentów na Conowego.pl.

Co kupić Jemu na Walentynki?