Kim Kardashian przez wielu uważana jest za ofiarę mody. Celebrytka potrafi co prawda zachwycić kreacją, lecz gdy to zrobi, dzień później zalicza modowe faux pas. Wychodzi na ściankę w foliowych butach, lub pręży się przed fotografami w przyciasnych legginsach. O stylu pani West można by napisać książkę, jednak nas dręczy jedno pytanie: kto jest odpowiedzialny za te modowe dramaty?

Kim i Kanye latają PRYWATNYM Boeingiem. Fani są zniesmaczeni

Odpowiedz jest prosta: jej mąż, Kanye West. Należy pamiętać, że mężczyzna jest nie tylko obrzydliwie bogatym raperem, ale także projektantem mody. Kilka miesięcy temu zszokował fanów, gdy pojawił się na weselu przyjaciół w dziwacznych klapkach, które zestawił z garniturem. Artysta ma bardzo bogatą wyobraźnię, a swoje kolejne pomysły testuje na żonie. Co zrobił tym razem?

Kardashianka pochwaliła się wczoraj nowym zdjęciem na Instagramie, na którym pozuje w obcisłej, marszczonej mini, przypominającej bandaż. Zastanawiamy się, czy celebrytka może w niej oddychać. Jeżeli nie, mamy nadzieję, że zdjęła sukienkę zaraz po fotograficznej sesji:

Kanye ubrał mnie jak lalkę.

– podpisała fotografię.

Kim przyznaje: wzięłam Ecstasy i nagrałam sekstaśmę!

Zobaczcie Kim w wystrojoną na mumię. Podoba Wam się w takim wydaniu?