Latem ubiegłego roku Emma Stone została okrzyknięta odkryciem sezonu. Popularność przyniosła jej rola u boku Ryana Goslinga w filmie Kocha, lubi, szanuje. Potem był obraz Służące, ostatnią zaś rolą Emmy jest Gwen – zakochana w Peterze Parkerze (czyli Człowieku-Pająku) bohaterka Niesamowitego Spider-Mana.

W najnowszym numerze magazynu Joy ukazał się wywiad z aktorką. Stone mówi w nim o związku z Andrew Garfieldem, ich pierwszym pocałunku, o tym, jak zaczęła się jej kariera w Hollywood.

Emma wyjaśnia też znaczenie tatuażu, który zdobi jej nadgarstek.

To są nóżki kosa, takiego ptaszka. Podczas kręcenia Zombieland Woody Harrelson, z którym grała, zabrał mnie do swojego kumpla Paula McCartneya. Muzyk był niesłychanie miły. Poprosiłam go, żeby narysował jakiś motyw do swojego utworu Blackbird. Paul skomponował tę piosenkę dla Beatlesów – to ulubiona melodia mojej mamy Kristy. Mama, mój tata Jeff, mój młodszy brat Spencer i ja wytatuowaliśmy sobie ten motyw dwa lata temu, gdy moja mama pokonała chorobę nowotworową – wspomina aktorka.

O tym, w jakim kolorze włosów Emma czuje się najlepiej, jak dba o formę oraz dlaczego zrezygnowała z życia w Los Angeles i wybrała Nowy Jork przeczytacie w nowym numerze magazynu Joy.

Co oznacza tatuaż na przegubie Emmy Stone? (FOTO)

Co oznacza tatuaż na przegubie Emmy Stone? (FOTO)

Co oznacza tatuaż na przegubie Emmy Stone? (FOTO)

Co oznacza tatuaż na przegubie Emmy Stone? (FOTO)

Emma z chłopakiem, Andrew Garfieldem
Fot. Newscom/StarStock