Blac Chyna (32 l.) w latach 2016-2017 była związana z Robem Kardashianem (33 l.). Owocem ich miłości jest córka Dream. Para rozstała się i wciąż walczy w sądzie. Paparazzi sfotografowali dawno niewidzianą celebrytkę – jak wyglądała?

Blac Chyna SKOPIOWAŁA look Kylie Jenner z jej urodzin – wygląda LEPIEJ?

Blac Chyna bez makijażu

Blac Chyna i Rob Kardashian wciąż prowadzą batalię sądową. On uważa, że Blac nie jest w stanie zajmować się córką i nie daje jej dobrego przykładu. Była dziewczyna miała również stosować wobec niego przemoc, a nawet grozić mu śmiercią i dusić go ładowarką od telefonu

Zachowanie Blac Chyny będącej pod wpływem alkoholu i narkotyków doprowadziło do tego, że napadła na Roba i go pobiła. Gdy przestała karmić Dream piersią w grudniu 2016 roku ponownie zaczęła w nadmiarze pić i zażywać kokainę – pisało Us Weekly.

Monstrualna pupa Blac Chyny coraz WIĘKSZA! Jesteś cała ZDEFORMOWANA!

Celebrytka została sfotografowana w LA, gdy odwiedzała przyjaciela. Nie miała makijażu, a włosy schowała pod czapkę, co sprawia, że wygląda zupełnie inaczej – gwiazda słynęła ze sztucznych peruk i doczepów. Ubrana była w spodnie dresowe, które podkreśliły jej duże pośladki. Uwagę zwracają również sztuczne i bardzo długie paznokcie gwiazdy.

Blac Chyna pokazała zdjęcie z córką Dream – dziewczynka jest do niej coraz bardziej PODOBNA!

Zobaczcie jej nowe zdjęcia.

 

Blac Chyna bez makijażu

Blac Chyna bez makijażu fot, Backgrid USA / Forum

Blac Chyna ma przerażająco długie paznokcie...

Blac Chyna ma przerażająco długie paznokcie… fot. Backgrid USA / Forum

Blac Chyna w czapce i dresach

Blac Chyna w czapce i dresach fot. Backgrid USA / Forum