Tomasz Sekielski nigdy nie należał do mężczyzn, którzy noszą rozmiar S. Kiedy jednak pracował w stacji TVN, widać było, że mocno dba o swoją sylwetkę. Po przejściu do radia TOK FM w 2012 zaczął dość mocno przybierać na wadze. Wczoraj pojawił się na Grand Press. Jak wyglądał?

Okazuje się, że dziennikarza robi się wciąż coraz więcej. Na jego twarzy wyrósł drugi podbródek, a dawne marynarki z pewnością są już za małe.

Ostatnio Olaf Lubaszenko, którego waga też wyraźnie skoczyła w górę, pojawił się u Tomasza Lisa, gdzie mówił, że tusza nie powinna być tematem do żartów:

– I nadwaga to jest coś, co budzi emocje takie: „o, ktoś sobie pofolgował”. I to są rzeczy, z których możemy sobie pożartować, bo łatwo sobie z tym poradzić. One w pewnym stopniu zależą od samodyscypliny, od naszego charakteru. Druga rzec to jest sprawa, która się nazywa otyłością, która jest poważną dysfunkcją, a nawet można pewnie powiedzieć w bardzo wielu wypadkach chorobą. I to jest coś, co bardzo chciałbym wyłuszczyć: to nie jest sprawa do żartów. Często to jest zespół przyczyn. To nie jest tak, że to wynika z zaniedbania.

Myślicie, że Siekielski też zdecyduje się na podobne zwierzenia?

&nbsp
Co się dzieje z wagą Tomasza Sekielskiego?! (FOTO)

Co się dzieje z wagą Tomasza Sekielskiego?! (FOTO)

Dawniej:

Co się dzieje z wagą Tomasza Sekielskiego?! (FOTO)