Anna Powierza znana jest głównie z roli w serialu Klan, a także z filmów takich jak „Dzień świra”, czy „Nic śmiesznego”. Obecnie dużo występuje w teatrach i dość aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją już blisko 50 tysięcy internautów.

Jak się zmieniała Anna Powierza

Anna Powierza pokazała posiniaczoną twarz!

Anna Powierza ostatnio wywołała spore poruszenie w sieci po tym, jak opublikowała dość niepokojący post. Na najnowszym zdjęciu widzimy aktorkę z posiniaczoną twarzą. Okazuje się, że zdecydowała się na pewien zabieg medycyny estetycznej.

Zrobiłam to! Tak jak za nic bym nic w siebie nie wstrzyknęła, tak wycinanie to zupełnie inna bajka. Tym razem cudna pani doktor wycięła nadmiar skóry na powiekach – wyznała.

Anna Powierza szuka MĘŻA! Przy okazji wbiła szpilę „Cichopkom”

Aktorce udało się zrobić zabieg w ramach NFZ, co jest bardzo zaskakujące:

Czeka się długo, ale warto! Pomimo tego, jak wyglądałam, czułam się wspaniale. Nic nie bolało – zapewnia.

Przypominamy, że ostatnio na ten zabieg zdecydowała się także dziennikarka Odeta Moro. Napisała w swoim poście, że zastanawiała się na to przez wiele lat, ale w końcu się udała pod nóż. Po zabiegu stwierdziła, że nie żałuje i wygląda 10 lat młodziej.

Nie będę tu pisać o przyczynie, estetyczna czy zdrowotna.
Jedno jest pewne, 10 lat lat mniej w 10 dni! Te powieki zasłaniały mi świat, teraz na pewno niczego nie przegapię – tłumaczyła.

Odeta Moro zdecydowała się na operację plastyczną. Pokazała, jak teraz wygląda jej twarz

 

scena z: Anna Powierza, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Anna Powierza

Anna Powierza, fot. AKPA