Anna Lewandowska (30 l.) obecnie przebywa na organizowanym przez siebie obozie Camp By Ann, na który zawsze jest mnóstwo chętnych – miejsca wyprzedają się nawet w kilka minut. Tam trenerka motywuje kobiety do ćwiczeń i pomaga im zmienić nawyki żywieniowe. Będąc na wyjeździe, pokazała, jak wyglądają jej włosy po ciężkim treningu.

Anna Lewandowska w białej sukience z falbankami: Wyglądasz jak nastolatka – zachwycają się fanki.

Anna Lewandowska w potarganych włosach

Ania, która nosi teraz grzywkę, wygodnie podpięła ją do góry i zaplotła w warkocz. Po rozpuszczeniu włosów, wyglądała dosłownie, jakby ją piorun trzasnął. Trenerka z uśmiechem powiedziała, że hasłem przewodnim obozu jest akceptacja siebie.

Akceptujmy siebie po prostu – powiedziała dotykając potarganych włosów.

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska bez makijażu

Na nagraniu Ania pokazała się w naturalnej wersji, zmęczona po ćwiczeniach, bez makijażu. Trenerka nie ma problemu z tym, żeby wrzucać fotki bez pełnego make-up’u. Na ściankach również delikatnie podkreśla urodę kosmetykami.

Podoba wam się jej dystans do siebie?

ZOBACZ TAKŻE:

Anna Lewandowska bez make-up’u, z zapuchniętymi oczami: Nie ma taryfy ulgowej...

Anna Lewandowska pokazała jak karmi piersią Klarcię!

Pazura pokazała cellulit po ciąży! Lewandowska skomentowała zdjęcie

 

Anna Lewandowska anna lewandowska
Wyświetl ten post na Instagramie.

Are you ready:-)? Today I will meet another group of 100 wonderful people who will join me at Camp by Ann in Dojo Stara Wieś. It will be a wonderful week, with nearly a hundred people, with their own goals and willingness to change! ___________________________________________ Wszyscy gotowi🤸‍♀️💞 uczestnicy Camp by Ann? Już dziś poznam kolejną grupę wspaniałych osób, które przyjadą na Camp by Ann do Dojo w Starej Wsi. Za każdym razem w drodze na obóz, towarzyszą mi ciarki na ciele, ale też setki pozytywnych myśli i mnóstwo pomysłów na ten czas. To będzie wspaniały tydzień, z blisko setką osób, będących tam z własnymi postanowieniami i chęcią zmiany. A ja obiecuję, że postaram się z całego serca, wraz z moim Teamem zmotywować Was do osiągnięcia Waszych celów, do sięgnięcia po nowe marzenia, zmiany życia na lepsze, bo zdrowsze. Będę z Wami i dla Was w 100 procentach 💪❤ A tym, którzy zaglądają na mój profil... Przypominam o moim KONKURSIE @diet_training_by_ann ♥ Mimo wielu obowiązków codziennie obserwuje każdego z Was a wybrane osoby nagradzam niespodziankami, których mam jeszcze wieeele. Pomóżmy się wiośnie obudzić☀🌱🌷 _____________________________ @katrinblackmamba @andzia_healthy_team @ola_dec_ @basiasmirnow_trainer @kuba_healthy_team @coachkuba_ @patryk_puczylowski @arturzolkiewicz @justyna_mruk @adammruk @ev_yoga @a_krajowska_dietetyk #healthyteam #annalewandowska #CAMPBYANN

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA