To nie pierwszy raz, gdy Anna Lewandowska (30 l.) wprawiła w zachwyt internautki swoją stylizacją. Tym razem pokazała zdjęcie w białej sukience z falbankami, w której wygląda naprawdę pięknie.

Anna Lewandowska w zwiewnej sukience z ciekawym wzorem: Skąd jest? Oszalałam na jej punkcie!- dopytują fanki.

Anna Lewandowska w letniej, białej sukience

Trenerka do swojej stylizacji dobrała delikatną biżuterię oraz okulary przeciwsłoneczne. Oznaczyła sklep, z którego pochodzi sukienka. To butik z ekskluzywną odzieżą, więc z pewnością nie należała do najtańszych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

“To be born is to receive an entire universe as a GIFT” amazing words! ... appreciate your life every day🤸‍♀️💞 ___________________________ Jaka jesteś? 🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️ Silna czy delikatna, energiczna czy spokojna, cicha czy głośna, niska czy wysoka, emocjonalna, czy zamknięta i stonowaną? Inność jest naszą wartością! Siłą. Akceptacja siebie!!!! Jest najważniejsza. Sama się tego uczę każdego dnia. Lubisz coś u drugiej osoby? Coś Ci się podoba? Nigdy nie bądźmy zazdrosne! Doceniajmy to co inni mają w sobie najcenniejsze💞 Mówmy im o tym🙏 Ale to co najważniejsze to: Ty doceń to jaka jesteś, akceptujemy siebie ♥ ❗"Urodzić się, znaczy tyle, co dostać cały świat w prezencie." to piękne słowa o życiu... ... dlatego doceniajmy je każdego dnia🙏🤸‍♀️#motivation #annalewandowska #dress @moliera2 #poland

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów:

Piękna sukienka 😍

Wyglądasz jak nastolatka w tej sukience mega śliczna ❤❤❤

A wam się podoba?

ZOBACZ TAKŻE:

Anna Lewandowska o ZACHOWANIU Klary podczas lotu samolotem

Jest OGIEŃ! Anna Lewandowska w sexy kostiumie kąpielowym na Instagramie – zdradziła, jaka to marka

Anna Lewandowska skomentowała plotki o CIĄŻY i pokazała BRZUCH

 

 

Anna Lewandowska Anna Lewandowska