Maciej Stuhr przez lata był w związku z Samantą Janas. Małżeństwo rzadko razem się pokazywało publicznie, dlatego media też mało mówiły o parze. Natomiast, kiedy wyszło na jaw, że małżeństwo się rozstaje, a zaraz potem Samanta zachodzi w ciążę z wokalistą Kubą Krupskim, pojawili się na pierwszych stronach gazet.

Córka Macieja Stuhra

Maciej Stuhr pokazał włosy po kwarantannie: ” A mówiła mama – nie wkładaj widelca do kontaktu”

Maciej Stuhr założył rodzinę z dietetyczką TVN-u, Katarzyną Błażejewską, z którą ma syna Tadeusza. Aktor czasami pokazuje syna na swoich profilach społecznościowych, ale nie zapominajmy, że ma jeszcze córkę z Samantą Janas – Matyldę Stuhr.

Stuhr z okazji 20 urodzin córki napisał list skierowany do Matyldy na łamach magazynu „Zwierciadło„:

To wyście zrozumieli, że zatracanie się w pracy, wyścig szczurów to nie wszystko, czym człowiek powinien być. Praca pochłonęła nas bez reszty. Sama dskonale to wiesz i pamiętasz, jak w domu bywałem gościem. Praca jako sposób na zmianę siermiężnej, postkomunistycznej rzeczywistości materialnej i praca jako wielka pasja, której wielu z nas oddawało się bez reszty – przyznaje aktor.

Maciej Stuhr: To jest na pewno lincz. Zrobili z niej k*rwę

View this post on Instagram

🌺

A post shared by Matylda Stuhr (@mafinka00) on

Na końcu listu zaapelował do córki, aby się niczym nie martwiła:

Chcę Ci napisać, żebyś się nie martwiła. Wierzę w Was, że doskonale dacie sobie radę! Coś się kończy, lecz coś się zaczyna – napisał Maciej Stuhr.

Matylda Stuhr jest bardzo podobna do mamy. Widzimy na jej profilu instagramowym, że jest fanką Dawida Kwiatkowskiego i chętnie jeździ na jego obozy. Pasjonuje się też jazdą konną.

Jerzy Stuhr w szpitalu. Maciej Stuhr przekazał nowe informacje o stanie zdrowia ojca

View this post on Instagram

Kocham ❤❤❤❤

A post shared by Matylda Stuhr (@mafinka00) on