24-letnia Lourdes Leon, córka Madonny zadebiutowała na czerwonym dywanie słynnej Gali MET. Lourdes pojawiła się w inspirowanej indyjską kulturą kreacji włoskiego domu mody Moschino, która odsłaniała jej nieogolone pachy.

Lourdes Leon, córka Madonny w skąpym BIKINI. Całuje się z chłopakiem na plaży (ZDJĘCIA)

Lourdes z dumą od lat lansuje ten naturalny trend, który wciąż wzbudza wiele kontrowersji. I nie chodzi jedynie o aspekt estetyczny, ale przede wszystkim higieniczny.

Jej mama nie uczestniczyła w nowojorskim wydarzeniu, mimo, że dzień wcześniej Madonna mocno zaznaczyła swoją obecność podczas gali MTV VMA. Pojawienie się Lourdes Leona na gali Costume Institute było następstwem jej współpracy z wrześniowym wydaniem amerykańskiego magazynu Vogue – „Generation America: The Models Changing an Industry”.

Lourdes Leon, fotografowano obok takich gwiazd jak: Bella Hadid, Kaia Gerber, Precious Lee, Anok Yai, Ariel Nicholson, Justin Bieber, Whoopi Goldberg, Anna Wintour, Kim Kardashian, Sherry Shi i Yumi Nu i dziesiątek innych.

„Ludzie myślą, że jestem pozbawionym talentu bogatym dzieciakiem, który dostał wszystko, ale tak nie jest”.

Krzaczaste brwi są już niemodne? Lourdes Leon lansuje nową modę? (FOTO)

Powiedziała Leon magazynowi, wyjaśniając, że sama opłacała czesne w college’u i mieszka w Brooklynie, z dala od blichtru. z Hollywood. I podczas gdy Leon, pierworodna córka Madonny z byłym Carlosem Leonem, powiedziała, że tworzy własne życie, wyjaśniła w rozmowie z Vogue, że ona i jej słynna matka dzielą miłość do tańca.

„Moja nauczycielka tańca sprawiła, że ​​zrozumiałam ruch w zupełnie nowy sposób. Używasz swojego ciała, aby zdefiniować przestrzeń wokół siebie — aby ją zmienić. To bardzo naga forma ekspresji”.