62-letnia Madonna bardzo często wrzuca na swoje social media zdjęcia i filmiki swoich adoptowanych dzieci (trójkę adoptowała z Afryki). Ostatnio jednak zwróciła uwagę świata, gdy na jej instagramowym feedzie pojawiło się wideo jej 15-letniego syna Davida Bandy w długiej jedwabnej sukience. Na filmiku widać, jak nastolatek paraduje w sukience w rytm kultowej piosenki zespołu Snap! „I’ve got the power” (ang. Mam moc/siłę). Madonna podpisała post „Pewność siebie jest wszystkim”.

Bezdomny brat Madonny o siostrze: „Nie obchodzi jej czy zamarznę na śmierć”

Syn Madonny

Internet został podzielony. Wiele jej słynnych znajomych skomentowało post w bardzo pozytywny sposób. Naomi Campbell napisała, „OMG, kocham go!”, a jej wieloletnia przyjaciółka i aktorka Debi Mazar porównała go do top modelki Naomi Campbell.

Inni jednak nie byli tak zadowoleni, jeden z komentarzy brzmiał, „Czy to po to latacie do Afryki, żeby zmieniać naszych chłopców w dziewczynki? Najpierw Charlize Theron, teraz ty”?

Komentarz referował do informacji z 2019 roku, kiedy paparazzi sfotografowali laureatkę Oscara ze swoim adoptowanym synem, który miał na sobie spódniczkę. Później Charlize Theron skomentowała,

„Tak, myślałam, że ona też jest chłopcem. Aż pewnego dnia spojrzała na mnie, gdy miała trzy lata i powiedziała: >>Nie jestem chłopcem!<<. Od tego dnia postanowiłam uszanować życzenia swojego maleństwa”

Lourdes Leon, córka Madonny w skąpym BIKINI. Całuje się z chłopakiem na plaży (ZDJĘCIA)

Gdziekolwiek leży prawda, cieszy nas, że Madonna jest dumna ze swojego syna Davida Bandy, nawet jeśli nie wpisuje się w utarte standardy. A może Wy macie inne zdanie na ten temat?

Madonna

Madonna, fot.Forum.

Madonna fot. Backgrid USA / Forum