Mama June, inaczej June Shannon, znana była dzięki reality-show, w którym występowała razem ze swoją córką Honey Boo-Boo, czyli Alaną. Dziewczynka była gwiazdą dziecięcych konkursów piękności. Oprócz niej, June ma jeszcze trzy córki. Jedna z nich, Anna, pokazała swoją metamorfozę po operacjach plastycznych.

Mama June zrzuciła 136 kilogramów i pozuje w bieliźnie!

Córka Mamy June poddała się operacjom plastycznym

Mama June, która walczyła z otyłością, przeszła ogromną przemianę i na oczach kamer schudła 136 kilogramów. Teraz startuje nowy program z jej udziałem „Mama June: Family Crisis”. Niestety, celebrytka nie jest w dobrej formie. Była bohaterką skandalu, gdy okazało się, że jej partner molestował córkę kobiety – Annę. W zeszłym roku została aresztowana za posiadanie narkotyków.  Po tym zdarzeniu, opiekę nad małą Miss Piękności, Alaną, przejęła jej starsza siostra Lauryn „Pumpkin” Shannon.

Mama June pozbyła się NAJBARDZIEJ charakterystycznej części ciała!

Anna dziś ma partnera i dwójkę dzieci z byłym mężem Michaelem Cardwellem. Obecnie skupia się na poprawie swojego wyglądu. Na Instagramie zaprezentowała swój nowy biust oraz licówki. Przemiana wyglądu miała ją kosztować 47 tysięcy dolarów.

To sprawi, że mój chłopak będzie bardzo szczęśliwy – powiedziała w wywiadzie dla „Daily Mail”.

Przemiana Anny, Córki Mamy June:

Tak wyglądała wcześniej:

Córki mamy June, Anna i Jessica

Córki mamy June, Anna ( po prawej) i Jessica fot. Forum/Mega Agency