Paul Walker znany z filmu „Szybcy i wściekli zginął w wypadku samochodowym 30 listopada 2013 roku. Jego córka, Meadow, miała wtedy 15 lat.

Paul Walker spalił się żywcem!

Paul Walker – córka

Meadow jest jedyną spadkobierczynią fortuny aktora. Dziewczyna jest owocem związku aktora z Rebecką Soteros. Kobieta miała na koncie dwa wyroki za jazdę pod wypływem alkoholu. Po śmierci Paula Walkera jego córka zamieszkała u rodziców zmarłego gwiazdora.

Każdego roku, w rocznicę urodzin Paula Walkera, dziewczyna wspomina zmarłego ojca. Nie inaczej było w tym roku. Na Instagramie Meadow pojawiło się zdjęcie Paula opatrzone wzruszającymi słowami córki.

Moment, w którym zrozumiałam, że jesteśmy bliźniakami. Wszystkiego najlepszego dla najpiękniejszej duszy – napisała Meadow.

Córka Paula Walkera zarządza założoną przez siebie fundacją jego imienia. Po wypadku, w którym zginął jej ojciec, pozwała koncern Volkswagen, twierdząc, że za wypadek byli odpowiedzialni konstruktorzy samochodu. 2-letni proces zakończył się ugodą.

Dziewczyna wywalczyła również 10 mln dolarów odszkodowania od spadkobierców Roberta Rodasa, który prowadził samochód. Mężczyzna również zginął w wypadku.

Vin Diesel pokazał zdjęcie Meadow, 21-letniej córki zmarłego Paula Walkera. Wyrosła na piękną kobietę

Paul Walker skończyłby 46 lat.