Paul Walker i Vin Diesel pracowali razem na planie „Szybkich i Wściekłych”. Szybko się zaprzyjaźnili. W listopadzie 2013 roku Paul zmarł tragicznie w wypadku samochodowym, podczas jazdy próbnej nowym Porsche. Aktor gościł wtedy na wystawie samochodowej w Santa Clarita, na której zbierano datki dla ofiar tajfunu na Filipinach. Osierocił córkę Meadow, która dziś ma 21 lat. Vin złożył jej życzenia na Instagramie.

Jesteś najpiękniejsza! Fani Meadow Walker nie przesadzają (Instagram)

Vin Diesel składa życzenia Meadow Walker

Vin wciąż jest blisko z córką nieżyjącego przyjaciela. Na 21 urodziny pokazał jej zdjęcie na Instagramie i złożył życzenia.

Mógłbym powiedzieć, że rozpiera mnie duma z powodu tego, jaką osobą się stałaś. Ale prawda jest taka, że zawsze byłem z ciebie dumny. Wszystkiego najlepszego Meadow! Wiem, że dziś stuknęło ci 21 lat, a teraz jesteś w Japonii, ale tu na miejscu mamy dla ciebie tort, więc się pośpiesz. Kocham cię mała. Wujek Vin

Meadow Walker na zdjęciu z Hanią Riley Sinclair

Przyjaźni się ona również z córką Vina, Hanią Riley Sinclair.

Meadow Walker na grobie ojca. Tęsknię za tobą, tatusiu (FOTO

Dziś Meadow ma 21 lat i wyrosła na piękną dziewczynę. W 2014 roku okazało się, że jest jedyną spadkobierczynią po zmarłym aktorze. Zdecydowała się oskarżyć koncert motoryzacyjny Volkswagen o śmierć ojca – ostatecznie doszło do ugody.

View this post on Instagram

21 in Tokyo💕💕🦋🦋

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker) on

View this post on Instagram

with my angel

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker) on