Robert Lewandowski został wybrany Gwiazdą Roku 2019 przez niemiecki dziennik „Sport Bild”. Podczas uroczystej gali wręczenia nagród piłkarzowi towarzyszyła żona. Anna Lewandowska zaprezentowała się w małej czarnej sukienkce od polskiej projektantki.

Anna Lewandowska i Marina na tym samym weselu – która wyglądała lepiej?

Anna Lewandowka na gali Sport Bild – sukienka, projektantka, cena

Trenerka jest znana z tego, że na wyjątkowe okazje wybiera kreacje od polskich projektantów. Tym razem Lewandowska wystąpiła w małej czarnej sukience z atelier Magdy Butrym.

Kreacja była prosta, ozdobiona tylko strusimi piórami na lewym rękawie. Sukienka miała półgolf, była bardzo krótka. Anna dobrała do niej proste sandały na obcasach i dużą kopertówkę w kolorze ciemnego korala.

Fanki są zachwycone szykowną stylizacją Anny. Na IG trenerki pojawiły się głosy, że Lewa potrafi wyglądać obłędnie bez eksponowania biustu, doczepów, sztucnych rzęs i tipsów.

Anna Lewandowska na ślubie znajomych – postawiła na SKROMNĄ kreację

Sukienka Lewandowskiej od Magdy Butrym

Ile mogła kosztować kreacja Anny Lewandowskiej? Na stronie internetowej sklepu Magdy Butrym ceny sukienek zaczynają się od 5 000 złotych. Są kreacje za 7 000, można znaleźć również „wypasione” modele za kilkanaście tysięcy. Najwięcej jednak jest sukienek za ok. 5 – 6 000 złotych.

Podoba się Wam ta stylizacja Ani?

Anna Lewandowska na gali Sport Bild w małej czarnej od Magdy Butrym, fot. Forum, Imago Sport

Anna i Robert Lewandowscy na gali Sport Bild, Fot. Forum, Imago Sport

Anna Lewandowska w małej czarnej na gali Sport Bild, fot. Forum, Imago Sport