Czy Katarzynę Figurę potraktowano Photoshopem?

173 173

Wkrótce do kiosków trafi nowy numer Playboya, w którym znalazły się zdjęcia Katarzyny Figury. Reporterzy programu Happy Hour zapytali Marcina Mellera, redaktora naczelnego magazynu, czy przed publikacją fotek do pracy wkroczył Photoshop.

Photoshop jest w użyciu zawsze, ale generalnie nie ma tu specjalnych oszustw – odpowiedział Meller.

Co za dyplomatyczna wypowiedź!

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

36 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

heh napewno byl!! he he he

ja jestem przekonana, ze potraktowano i tak ją photoshopem, ale to jużżż…

każdy chciałby być młody , piękny , mądry i bogaty.Nie każdemu to jest dane.

cóż, odpowiedź dobra w zasadzie

Ależ oczywiscie, nie ma..

pani Figura wygląda jak łysiejący pan z zaczeską…koszmarna fryzura.

gość, 25-09-08, 01:53 napisał(a):LMa, 25-09-08, 01:33 napisał(a):gość, 24-09-08, 21:05 napisał(a):naczelnego trzeba potraktowac photoshopem , koszmarna mordaa ciebie potraktować dawką informacji, że nie każdy urodził się takim pięknym jakim by chciał być.dlatego wymyslono photoshopi dlatego tyle dziewczyn w tych czasach choruje na anoreksje itd bo tak naprawde czlowiek nie docenia juz prawdziwego piekna – naturalnosci.

LMa, 25-09-08, 01:33 napisał(a):gość, 24-09-08, 21:05 napisał(a):naczelnego trzeba potraktowac photoshopem , koszmarna mordaa ciebie potraktować dawką informacji, że nie każdy urodził się takim pięknym jakim by chciał być.dlatego wymyslono photoshop

naczelnego trzeba potraktowac photoshopem , koszmarna morda

gość, 24-09-08, 21:05 napisał(a):naczelnego trzeba potraktowac photoshopem , koszmarna mordaa ciebie potraktować dawką informacji, że nie każdy urodził się takim pięknym jakim by chciał być.

ale to pytanie, które zadali, to chyba retoryczne było, nie? a Meller nie uważał na j.polskim?

*bardzo dyplomatyczna, można

bardzo słuszna uwaga

Taa jasne, akurat nie dam sie nabrac ze w jej przypadku jest mało photoszopa …..

Bardzo dypmożna to powiedzieć w stosunku do każdego.

poza tym ,że figura sama się oszukuje,nie ma ani jednego oszustwa;))

bez photoshopa większość z tych “piękności” nie nadaje się do pokazania

Millerowi brakuje pięknych kobiet więc jego zainteresowanie padlo na podstarzale i nie rewelacyjne dojrzale kobiety

nigdy nie bylam i juz nie bede jej fanką przez jej glupi sposób bycia i sztuczny az do bólu uśmiech

za kogo ona sie uwaza nie widzi się w lustrze przecież robi z siebie idiotkę

o matko! ale fryz!!! MASAKRA!

podstarzala nie az tak atrakcyjna a robią z niej na silę sexsbombe nie macie lepszych pomysłów

gość, 24-09-08, 15:27 napisał(a):ONA JEST ŁYSA!!! WIDZICIE?widzimy , koszmarna baba

Kaśka jest ok,tylko te miny al’a Monroe -MASAKRA

ONA JEST ŁYSA!!! WIDZICIE?

A dlaczego nikt nie używa Photoshopa przed publikowaniem zdjęć Mellera?

na pewnoużyto photoshopa ba zakryć ten łysiejący łeb

Widocznie reporterzy programu Happy Hour nie mają bladego pojęcia o mediach “drukowanych”. Każde zdjęcie poddaje się mniejszej lub większej obróbce. Pytanie było zdecydowanie źle zadane i łatwo było z niego wybrnąć. Mogli lepiej zapytać czy dużo trzeba było nad Kasią pracować w tym PhotoShopie, bo to, że pracowali było pewne.

zadna dypomatyczna odpowiedz tylko prawdziwa… photoshopa uzywa sie prawie zawsze(no chyba ze sporadyczne przypadki fotografow nie uznajacych ps) jednakze to ze ps zostal uzyty nie znaczy ze jej wycieli polowe poczkow wydluzyli nogi wtswili inny nos itd.. jesli zdjecie bylo dobre (bo to jak wyglada przeciez w duzej mierze zalezy od dobrego fotografa) to naniesiono drobne poprawki jak kolor zabiegi w tle wygladzanie i ew. usowanie rzeczy ktore zaklucaja/nie pasuja do zdjec.. zreszta to ze w gazetach takich jak playboy uzywa sie ps nie jest chyba zadna tajemnica? ba przeciez nawet zdjecia z czerwonych dywanow i innych takich sa retuszowane.. nie retuszowane sa tak naprawde tylko bobione przez paparazzich w krzakach

Kazde zdjecie trafiajace do mediow jest retuszowane;> zalezy tylko czy to widac bardzo, czy mniej;)

Ta jej ostatnia fryzura jest beznadziejna.

Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejść niepokonanym…

w reklamie banku wyglada fajnie z ciemnymi wlosami

No specjalnych nie ma…ot to co zwykle czyli wszystko 😉

figura z tym rozejmianym ryjkiem jest nijaka wyglada zle rozlazla baba zniszczona

Widac, że się zestarzała a robienie z niej na siłe ‘sexbomby’ to trochę niewypał :/