Katarzyna Figura (55 l.) to ceniona polska aktorka. Ma na swoim koncie role w hitowych filmach. Z tego względu może dziwić fakt, że aktorka została zmuszona do wyprzedania swojego majątku.

Katarzyna Figura na kolejnej rozprawie rozwodowej (FOTO)

Aktorka przez lata była ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej, jakiej doświadczyła ze strony swojego byłego męża. Po rozstaniu z nim musiała zacząć wszystko od nowa. Przeprowadziła się do Gdyni. O tym, jak teraz wygląda jej życie opowiedziała w wywiadzie dla magazynu PANI.

Obecnie jest szczęśliwa, pełna energii, gra w Teatrze Wybrzeże. Jej największym problemem było to, czy poradzi sobie finansowo. Sprzedała dom w Warszawie.

Niedawno sprzedałyśmy też warszawskie mieszkanie mamy. Z pełną świadomością odcięłam wszystkie korzenie. Miała, różne domy na całym świecie, posiadałam je, wynajmowałam. Ostatnie lata nauczyły mnie, że nie należy się za bardzo przywiązywać do rzeczy.

Katarzyna Figura: Jest to początek mojego nowego życia

Figura większość rzeczy przechowuje w magazynach. Zostawiła tylko kilka rzeczy. Wolała, aby nic nie przypominało jej o trudnej przeszłości.

Katarzyna Figura ma problemy finasowe. Wszystko przez męża?

Katarzyna Figura ma problemy finasowe. Wszystko przez męża?

Katarzyna Figura ma problemy finasowe. Wszystko przez męża?