Jeszcze nie tak dawno w Polsce nie było mody na trenerki fitness. Wtedy zapytała magazyn Shape o możliwość współpracy. To był strzał w dziesiątkę. Miliony kobiet chciały mieć płyty z treningami Ewy Chodakowskiej. Co nas w niej urzekło? Ciepły głos i psychologiczne podejście. Zwracała się do nas przez „Ty”, skutecznie motywowała używając ciepłych słówek typu „endorfinki” i rzucając chwytliwe hasła, jak np.: „Pamiętaj, Twoje ciało potrafi więcej, niż podpowiada Ci Twój umysł”. Zadziałało.

Teraz na rynku pojawiła się nowa płyta z magazynem. Tym razem zestawy ćwiczeń pokazuje Sylwia Szostak. Jest zagrożeniem dla Ewy? Widać, że Sylwia szybko się uczy.

Już wpisy na Instagramie Sylwii pokazują, że ona też ma za sobą kilka lekcji psychologii:

Dziś decydujesz o tym gdzie będziesz jutro. Każda przeciwność losu kształtuje wewnętrznie, a złe emocje z tym związane, można przetworzyć na energię do działania. Sukces tkwi w wyborach, których dokonujesz każdego dnia. Gotowi ??? 💪 U mnie dziś hard trening siłowy, za którym mocno tęskniłam.

Podobna nota u Ewy:

Raport dnia 5 h poprowadzonych treningów, 3 h spotkań … 4 godziny odpowiadania na wiadomości i maile ..2 h na telefonie własnie wychodzę ze studia, z bananem na twarzy i dziekuje za udany dzień chociaż najlepsze przede mna moj trening Nic nie stanie mi na przeszkodzie, zeby go wykonać. A jak wyglądało Twoje ostatnie 15 godzin? Trening był, czy jeszcze jestes przed?

Chodakowska może czuć się zagrożona?

&nbsp

Czy Sylwia Szostak inspiruje się Ewą Chodakowską? (Insta)

Czy Sylwia Szostak inspiruje się Ewą Chodakowską? (Insta)