Dzieci księcia Williama i księżnej Kate cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów rodziny królewskiej – każde ich najnowsze zdjęcie budzi sensację, zwłaszcza, że nie mamy okazji ich podglądać bardzo często, a zwłaszcza najmłodszego z nich, księcia Louisa. 23. kwietnia będzie obchodził swoje 1. urodziny. Czy zobaczymy jego nową fotkę?

Te ZWYKŁE rzeczy są ZAKAZANE dla George’a, Charlotte i Louisa

Czy zobaczymy zdjęcie z okazji 1. urodzin księcia Louisa?

Pokazywanie portretów urodzinowych było tradycją w rodzinie królewskiej, ale ostatnio zrobili wyjątek – wprawdzie, gdy książę George obchodził 5. urodziny zobaczyliśmy jego zdjęcie, ale, gdy księżniczka Charlotte kończyła 3 lata, już nie.

W rozmowie z Elle UK ekspertka od spraw rodziny królewskiej, Penny Juror, wyjaśniła:

William i Kate nie chcą zbyt mocno eksploatować wizerunku swoich dzieci – zdradziła. Dodała, że – znając książęcą parę – urodzinowa fotka Charlotte na pewno powstała i być może pojawi się w mediach w innym czasie.

Księżna Kate z księciem Louisem

Rodzina królewska zapewne spędzi dzień urodzin Louisa w zaciszu domowym, z dala od mediów. Czy pokażą jego nowe zdjęcie? Mamy nadzieję, że tak, zwłaszcza, że widzimy go bardzo rzadko. Ostatnio miało to miejsce w święta Bożego Narodzenia, gdy pałac opublikował kartkę świąteczną.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Kate Middleton zdradza, jaki jest w domu 10-miesięczy Louis

Księżna Kate zdradziła WAŻNY szczegół na temat Louisa

Książę Louis rozpoczął już nauki ETYKIETY królewskiej! Aż trudno w to uwierzyć

książę Louis