Czyj to biust? (FOTO)
Bycie singielką wyraźnie służy Petrze Nemcovej. Po rozstaniu z Jamesem Bluntem bywa i wygląda, jak nigdy dotąd.
Właśnie zatrudniono ją do promocji szampana Moet Chandon Be Fabulous.
Złota sukienka w całości ozdobiona koralikami miała nawiązywać do bąbelków tego ekskluzywnego trunku, ale i tak każdy skupiał się zupełnie na czymś innym…

dokladnie, ma coś z andrzejewicz =DDDD
Dla mnie jest najpiękniejszą KOBIETĄ NA ŚWIECIE. A JEJ BIOGRAFIA I DZIAŁALNOŚĆCHARYTATYWNA JEST URZEKAJĄCA I NIESAMOWITA. Cudna Kobietao niesamowitej urodzie. która nie często się zdarza. Mądra i inteligentna w dodatku :-}}}
Piękna Kobieta 🙂
ŁAdna i nie ma silikonów a to duży plus!!
hmm.. widze pewne podobienstwo Gosi Andrzejewicz
fajna i wyglada na mila dziewczyne
uwielbiam czytac komentarze na kozaczku: “wcale nie jest ladna”, ”wyglada dobrze tylko dzieki sztabowi stylistow” etc. etc. Zawsze cos znajdziecie do skrytykowania, prawda? Frustraci? 🙂
Ma coś z Andrzejewicz 😀
wyglada super 😀
łADNIE WYGLąDA
bardzo ladna
Ładna sukienka, co wy chcecie ? Chociaż dekolt za bardzo wysunięty.
Piękna sukienka.
Dziewoja bardzo ladna, acz nie pieknabo oczka troche przymale, ale zdaje sie byc sympatyczna ;))
ładna to ona aż tak nie jest
victoria_621-09-07, 16:22 trzeba Ci wiedziec, koleżanko, ze Moet&Chandon to raczej tanich trunków nie produkuje…poza tym “taniego”producenta raczej nie byłoby stać na wynajęcie tej dziewczyny.. logiki trochę!
victoria_621-09-07, 16:22 zobacz moje komentarze i profilWcale nie jest śliczna .. sukienka taka sobie .. a szampan pewnie tanitak, jasne..na pewno jest tani…tania to jesteś ty (zwłaszcza, że masz avatora z wizerunkiem pierwszej blachary RP!!)
Wcale nie jest śliczna .. sukienka taka sobie .. a szampan pewnie tani
super na reklame. zapada w pamiec
Popieram zdanie adulcias
doskonale wyglada:P
Ma ładną sukienke :):):):)
jakie butyyy! a fe!
Tiaaa…wszyscy faceci pewnie gapili się na jej piersi.Ale co im tam wierzyć,że ładne,gapią się na każde bardziej odsłonięte:P
taka polska Gosia Andrzejewicz…..
gość20-09-07, 13:39 nemcova lima ambrosio i bundchen są najlepsze :]Zgadzam sie w 100%
20-09-07, 19:15 ale ma kwadratowy pysk 😛 boshe.. O boshe nie padnij, pewnie masz lepsze rysy twarzy buhahahaha
Ładny biust i włosy. Nie dziwo, gdy się ma sztab stylistów. 😀
ładna…tzn. ta sukienka jest ładna!
Piękna kobieta
no, no, no… ładnie :]
ale ma kwadratowy pysk 😛 boshe..
slicznie wyglada ja tez bym chciala taka sesje. 😉
wygląda jak chomik
ładna jest;)
Piękna kobieta, piękna sesja 🙂
jest bardzo ładna 🙂 i pięknie wyglądała na sesji.
Ładna z niej kobieta. Ślicznie wyglądała na tej promocji.
śLICZNE WłOSY
brzydka z twarzy ale cycki ladne
…na 2 bąbelkach…
śliczna jest nie wiem jak mogła być z tym burakiem 😉
No świetny ma biust. Na miniaturze myślałam, że to jakiś kawałeczek sesji zdjęciowej z masą photoshopa. A tu szok. Zazdroszcze jej.
Nawet ładna 🙂
ona jest po prostu slodka dziewuszka bez charakteru. nie rozumiem czemu tak sie wypromowala;)) jest ladna ale naprawde nie jest lepsza niz wiekszosc supermodelek. no i brak jest czegos charakterystyczna, ona po prostu zawsze jest slodka.
I dobrze! Taka pieknia a z takim paskudem sie spotykala, niech ciul teraz zaluje, bo nigdy laska pokroju Petry na niego nie spojrzy
w sumie ladna babeczka z niej
fajna babka, “bąbelki” pokazuje a i tak trzyma klasę.
Co racja to racja 😀
naprawdę pięknie wygląda