Widzowie TVP jakiś czas temu zauważyli, że dziennikarka Danuta Holecka zniknęła z „Wiadomości”. Główne wydanie  TVP prowadziła w ostatnich dniach Marta Kielczyk, która pracuje tam dopiero od kilku miesięcy.

OMG! Danuta Holecka została BLONDYNKĄ

Co dalej z Danutą Holecką w TVP?

Szybko pojawiły się spekulacje, że nowy prezes TVP Mateusz Matyszkowicz usunął Danutę Holecką z ich flagowgo programu informacyjnego. Nie da się ukryć, że dziennikarka od lat budziła dość skrajne emocje.

Danuta Holecka w rozmowie z Plejadą oświadczyła, że we wtorek (31 stycznia) zobaczymy ją w programie „Minęła dwudziesta„:

Miałam kilka wolnych dni, a dokładnie cztery. Dzisiaj będę prowadzić „Minęła 20”. Nie planuję dłuższej nieobecności. Jestem zdrowa, nic mi się nie stało, nie jestem w żałobie na szczęście, psychicznie też się dobrze czuję i nie planuję niczego – przekazała Plejadzie. 

Tyle zarabiają gwiazdy Wiadomości. Kurski nie oszczędza?

Fani Telewizji Polskiej odetchnęli z ulgą. Z kolei przeciwnicy TVP nie są zadowoleni z informacji, że Danuta Holecka nadal ma posadę na Woronicza:

  • O matko. A Ogórek na SOR. To się PiS prezenterki posypały. Możecie nie wracać.
  • Może już czas na dłuższy odpoczynek?
  • drajczyni.
  • Możesz jeszcze spoglądać w lustro? – czytamy

Jacek Kurski wziął drugi ślub kościelny. Pojawiło się mnóstwo osobistości (ZDJĘCIA)

Tomasz Jagodzinski / ArtService / Forum

Wiadomości, program informacyjny, , reż. Agnieszka Oszczyk, Danuta Holecka, Edyta Lewandowska, Michał Adamczyk, scena z: Danuta Holecka, SK:, fot. Gałązka/AKPA