Georgina Rodriguez za każdym razem, kiedy pojawia się na wielkich imprezach i czerwonych dywanach, skupia na sobie uwagę fotoreporterów. Zwykle nie brakuje zachwytów nad jej urodą i kreacjami i rozpisują się o niej media niemal na całym świecie.

Cristiano Ronaldo pokazał jak karmi córeczkę. Co za uroczy widok!

Georgina Rodriguez w skromnej stylizacji

Ostatnio partnerka Cristiano Ronaldo pojawiła się w Madrycie na wydarzeniu zorganizowanym przez Stowarzyszenie Nuevo Futuro, które działa na rzecz dzieci i młodzieży. Georgina wręczyła prezenty dzieciom i jak informują zagraniczne media, podkreślała, że „dzieci są aniołami i zasługują na wszystko”. Dodała też, że bardzo się cieszy, że może pomagać najmłodszym.

Modelka przyzwyczaiła nas do dość odważnych stylizacji – sporych dekoltów, odsłoniętych pleców i sukienek eksponujących jej nogi. Tym razem Georgina wybrała skromną, jak na nią stylizację – siwą bluzkę, niebieskie spodnie z błyszczącymi lampasami, białe szpilki i niewielką torebkę w tym samym kolorze. Prawdopodobnie to, dlatego że chciała dopasować strój do okazji. Trochę niesmacznie byłoby pokazać się w wydekoltowanej mini na spotkaniu z dziećmi, prawda?

ZOBACZ TEŻ:

Georgina Rodriguez ma NAJDROŻSZY pierścionek ze wszystkich WAG?

Georgina Rodriguez zaszalała z kreacjami na festiwalu w Wenecji. W jednej zaliczyła modową WPADKĘ?

Georgina Rodriguez w maseczce

Georgina Rodriguez/fot. Forum

Georgina Rodriguez idzie na event

Georgina Rodriguez/fot. Forum

Georgina Rodriguez w niebieskich spodniach

Georgina Rodriguez/fot. Forum