Cristiano Ronaldo dość zacięcie strzeże swojej prywatności, a jego związki elektryzują media na całym świecie. Od 2018 roku mówi się, że Cristiano Ronaldo oświadczył się swojej partnerce Georginie Rodriquez.

Georgina Rodriguez zaszalała z kreacjami na festiwalu w Wenecji. W jednej zaliczyła modową WPADKĘ?

Georigna Rodriquez – pierścionek zaręczynowy

Choć o zaręczynach pary mówi się już od dwóch lat, to nikt nie widział pierścionka, który piłkarz ofiarował swojej wybrance. Istnieje jednak spore prawdopodobieństwo, że sportowiec kupił przyszłej żonie pierścionek wart prawie 3 mln złotych.

Georgina Rodriguez w RYZYKOWNEJ kreacji na Festiwalu w Wenecji (ZDJĘCIA)

Georgina była widywana z pierścionkiem na placu i choć Cristiano nie słynie z przesadnej skromności, to nie pochwalił się, skąd pochodzi błyskotka. Wszytsko stało się jasne, gdy przyszła pani Ronaldo polubiła post na profilu Cartiera.

Internauci momentalnie porównali pierścionek do tego, z którym widywana była Georgina. Jeśli jest to ten sam egzemplarz, to oznacza, że Georgina ma najdroższy pierścionek zaręczynowy wśród  narzeczonych piłkarzy. Na drugim miejscu jest Megan Davison, która od Jordana Pickforda dostała pierścionek za 500 tys. funtów, a podium zamyka Cheryl Cole, która od byłego już męża Ashleya otrzymała błyskotkę wartą 275 tys. funtów.

Za platynowy pierścionek z diamentem trzeba zapłacić 615 tys. funtów, czyli ponad 2,9 mln złotych.

Georigna i Ronaldo wspólnie wychowują trzyletnią córkę Alanę oraz tróję dzieci piłkarza: bliźniaki urodzone przez surogatkę (3 l.) oraz dziesięcioletniego Cristiano Juniora.

 

Pierścionek Geoginy Rodriguez, fot. Instagram

Pierścionek Geoginy Rodriguez, fot. Instagram

Georgina Rodriguez w białym stroju

Georgina Rodriguez/fot. FORUM

Georgina Rodriguez w czarnej sukni

Georgina Rodriguez/fot. FORUM