Dawno niewidziana Renée Zellweger (53 l.) i jej facet Ant Anstead (44 l.) świętują właśnie „dwa lata magii” ze sobą. Para pochwaliła się zdjęciami, a nawet montażem wideo na Instagramie. Na zdjęciach widać naprawdę szczęśliwą parę, która lubi spędzać ze sobą czas.

Renee Zellweger przeszła metamorfozę. Co za zmiana!

Znana osobowość medialna i aktorka poznali się podczas kręcenia odcinka serialu Celebrity IOU Joyride w kwietniu 2021 roku. Od tamtej pory ich romans rozkwita. Widać, że 2 rocznica świadczy tylko o tym, że para ma się doskonale.

Ant jest bardzo szczęśliwy z Renee. On ją naprawdę kocha […] Spędzają dużo czasu w domu. To bardzo normalny związek i oboje są w niego zaangażowani długoterminowo, wyznał informator w rozmowie w DailyMail.

Ant Anstead i Renee Zellweger

Ant Anstead ma bujną historię związkową. Był żonaty z Louise od 2005 do 2017 roku. Z tego związku para ma dwójkę dzieci – Amelie (18 l.) i Archiego (16 l.). Następnie wziął ślub z Christiną Hall w 2018 roku. Z tego związku ma syna Hudsona (4 l.).

Renee Zellweger jest nie do poznania!

Zaś Renée Zellweger była wcześniej żoną piosenkarza muzyki country Kenny’ego Chesneya od 2002 do 2005 roku, a później była w wieloletnim związku z gitarzystą i producentem Doylem Bramhallem II, który trwał do 2019 roku.

Ujawniono, że Anstead i Zellweger spotykają się na poważnie od czerwca 2021 roku.