Nagrody filmowe Independent Spirit Awards odbywają się w Santa Monica w Kalifornii, i zgodnie z tradycją gwiazdy przechadzają się po niebieskim dywanie na dzień przed słynnymi Oscarami. Klasę pokazała nie tylko Jennifer Lopez, ale i Renee Zellweger, która wyglądała jak za najlepszych czasów kariery w Hollywood.

Oscary 2020. Oni będą WRĘCZAĆ nagrody!

Eleganckie gwiazdy na Independent Spirit Awards

Coroczna ceremonia i przyznanie nagród, które uhonorują najlepszych w niezależnym filmie, tradycyjnie odbywa się na dzień przed jedną z najważniejszych i najbardziej prestiżowych gal związanych z kinematografią – Oskarami. To już 38 edycja, która odbywa się w tak pracowitym czasie dla wszystkich aktorów.

Przygotowania do najważniejszej imprezy w branży filmowej trwają. Za kilka godzin będzie wiadomo, czy nasz Polski film – „Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy  zatriumfuje za oceanem. Jednak zanim dowiemy się, kto otrzyma statuetkę – na gali Independent Spirit Awards pojawił się tłum gwiazd i każdy wyglądał tak dobrze, że ciekawe co przygotowali na Oscary!

Jennifer Lopez zachwyca za każdym razem i jak zawsze przekonuje, że wiek to tylko liczba. Na niebieski dywan założyła komplet w mocnym kolorze od Valentino. Gwiazda postawiła na typowy dla siebie, rozświetlający makijaż. J Lo kocha błyskotki, stylizację uzupełniła o diamentowe kolczyki i srebrny pierścionek.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez
Fot.Forum/Backgrid USA

Renee Zellweger wygrała w kategorii najlepsza aktorka za film”Judy”. Zellweger swoją szczupłą sylwetkę podkreśliła eleganckim, czarnym garniturem, w którym wyglądała jak prawdziwa biznes-woman. Garnitur od Dior’a miał doszyte rękawki, które wyglądały jak peleryna a w talii podkreślono odstające kieszenie. Renee do całości dodała czarne szpilki i na ściance pozowała w retro okularach.

Renée Zellweger

Renée Zellweger
Fot.Forum/Backgrid USA

Scarlett Johanson została ogłoszoną jedną z najseksowniejszych kobiet świata. Na gali pojawiła się w eleganckiej sukni do kostek, która błyszczała się w blasku fleszy. Modelka jest posiadaczką kobiecej figury o pełniejszych kształtach, ale nie boi się eksperymentować z wzorami.

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson
Fot.Forum/Backgrid USA

Pojawił się również Adam Sandler, któremu towarzyszyła żona Jackie. Na ściance z partnerem zjawiła się również modelka Emily Ratajkowski, która jak zwykle zaprezentowała się w seksownej stylizacji podkreślającej jej drobną sylwetkę.

Nie zabrakło Olivii Wilde w romantycznej sukni. Nie dała o sobie zapomnieć również Amber Heard, która po dramacie z Johny’m Deep’em nie jest już tak często zapraszana na prestiżowe imprezy.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Córka Jennifer Lopez pójdzie w jej ślady? Na Super Bowl DAŁA CZADU!

Scarlett Johansson z dekoltem do PĘPKA! Przyszła na galę z narzeczonym (ZDJĘCIA)

Renee Zellweger znika w oczach! Aktorka za ostro się odchudza (FOTO)

Amber Heard

Amber Heard
Fot.Forum/Backgrid USA

Olivia Wilde

Olivia Wilde
Fot.Forum/Backgrid USA

Jackie Sandler Adam Sandler

Adam Sandler z żoną
Fot.Forum/Backgrid USA

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski z mężem
Fot.Forum/Backgrid USA