Dawno niewidziany Mel Gibson (66 l.) został przyłapany przez paparazzi, ale i kilku fanów podczas urlopu we Włoszech. W sieci pojawiły się jego zdjęcia m.in. podczas lunchu ze swoją dziewczyną Rosalind Ross (32 l.) w Palermo. Mel Gibson i jego wieloletnia partnerka mają 5-letniego syna Larsa

Dorociński z synem Mela Gibsona w wielkiej produkcji

Mel poznał swoją długoletnią partnerkę Rosalind Ross, kiedy została zaangażowana do pracy nad scenariuszem do jednego z filmów w jego firmy produkcyjnej. Po raz pierwszy ujawniono, że jest w związku z Rosalind, pisarką i byłą mistrzynią jeździectwa, w 2014 roku. 2 lata póżniej na świecie pojawiło się ich dziecko.

Mel Gibson na wakacjach we Włoszech

Mel był wcześniej w głośnym związku z Rosjanką Oksaną Grigoriewą od 2009 do 2010 roku, z którą ma córkę Lucię (13 l.). Wcześniej przez ponad 30 lat był żonaty z Robyn Moore, którą poślubił w 1980 roku. Oficjalnie rozwiedli się w 2011 roku. Była para ma razem siedmioro dzieci: Hannę, Christiana, Edwarda, Williama, Louisa, Milo i Thomasa.

Dużo młodsza partnerka Mela Gibsona z ciążowym brzuszkiem

Przez lata kontrowersji i pijackich a także antysemickich wybryków Mel Gibson powrócił na wielkie salony, po czym otrzymał nominację do Oscara po ponad 20 latach od czasu słynnego obrazu „Bravehart”.