Demii Moore może zostać mamą ciemnoskórego dziecka
Po Madonnie, Angelinie Jolie przyszła kolej na Demi Moore. Dojrzała (45 lat) aktorka ucina złośliwe plotki o tym, że swój instynkt macierzyński przelewa na młodszego o 16 lat partnera Ashtona Kutchera. Para zamierza adoptować sierotę z biednego miejsca na świecie.
Demi Moore ma już trójkę dzieci z poprzedniego związku z Brusem Willisem. Ale dzieci już dorosły – najstarsze ma 19 lat. Obecny partner Demi nie dostąpił jeszcze zaszczytu bycia ojcem. Za to, jak sam twierdzi, przez całe życie myślał właśnie o adopcji dziecka.
– Kiedy miałem 8 lat, miałem przyjaciela – Terrego. Pewnego dnia powiedział mi, że został adoptowany. Rodzice mówili mu, że kochają go szczególnie – przecież sami go wybrali.
Ciekawe, co też ci znani i podziwiani potrafią wymyślić – ma dopiero 30 lat, a już całe życie marzył o adopcji dziecka…
a niech adoptują, chociaż oni
Teraz to już może chyba tylko adoptować.
“całe życie marzył o adopcji dziecka…”hehe… =P
Hmm… Ashton ma trudny wybór… młoda Cameron Diaz w wieku w sam raz na matkę, czy kobieta, która już nie urodzi mu biologicznego dziecka- Demi Moore…
nowa moda weszła……………….
gość, 25-05-08, 14:01 napisał(a):Phi. Biorą z Afryki, bo to modne i nic po za tym. Niech się rozejrzą wokoło. W Ameryce jest tyle biednych i osieroconych dzieci a ci tylko patrzą na egzotyczne kraje. Dziecko z Afryki to w Hollywood szpan i tylko dlatego z tego rejonu gwiazdy adoptują dzieci.Widać jakie masz pojecie o życiu w Afryce -.- w porównaniu z tymi ze Stanów dzieci afrykańskie nie mają dostępu do wielu podstawowych rzeczy jak woda , jedzenie czy edukacja .. dzieci z amerykańskich sierocińców mają to zapewnione .. Zresztą jaka to różnica czy dziecko jest czarne , białe czy żółte ? Dziecko to zawsze dziecko , potrzebuje miłości rodziców bez względu na to skąd pochodzi ..
mają wszelkie środki by zapewnić dziecku lepsze życie. A nie wyglądają tak, jakby ich związek miał się zaraz rozpaść. Wiec skoro chcą, to niech adoptują 🙂
i bardzo dobrze!!!
Ojj Amanda nie bądźmy tacy uszczypliwi :p ja mam prawie 18 a też od baaaaardzo dawna myślę o adopcji 😉
Demi wychowala juz 3 dzieci, wie czego sie podejmuje. Ma srodki zeby zapewnic dziecku dostatnie zycie…..Popieram ja rekami i nogami.I zycze powodzenia
Nie wiem, czy to ma szanse przetrwać.Ze szkodą dla dziecka będzie taka adopcja, w Hollywood mają kasę, ale zmieniają często partnerów.
demi i ashton to naprawdę zgrana para:)
oni pomimo wszystko są świetną parą 😀
im kobieta starsza tym bobas ma większe zagrożenie na poprawny rozwój. a skoro ma uratować slicznego bobasa, to lepiej niech adoptuje:)
moim zdaniem dobrze,że chcą adoptować. kto jak kto, ale oni z całą pewnością mogą sobie na to pozwolić.a zawsze to jedno szczęśliwe dziecko więcej 😉
Phi. Biorą z Afryki, bo to modne i nic po za tym. Niech się rozejrzą wokoło. W Ameryce jest tyle biednych i osieroconych dzieci a ci tylko patrzą na egzotyczne kraje. Dziecko z Afryki to w Hollywood szpan i tylko dlatego z tego rejonu gwiazdy adoptują dzieci.
To teraz bardzo modne :Pwszystkie gwiazdyadoptują biedne dzieci :]Najczęściej z afryki właśnie..ciekawe dlaczego [??]
Całe życie? Pewnie się urodził z marzeniami o adoptowaniu dziecka…
Z tymi określeniami zawsze jest problem.Ludziom wydaje się, że określenie Murzyn najlepiej brzmi, natomiast niektórzy czarnoskórzy odbierają to negatywnie i jak twierdzą, wolą żeby mówić na nich “czarni”.Skoro kierujemy się już tak radykalnymi regułami, to oskarżmy Juliana Tuwima o rasizm za ”Murzynka Bambo”, co zresztą i tak już zostało niegdyś zrobione. ;] Błędne koło
.. albo ‘obcokrajowiec innej rasy’. Myślę, że sami ’murzyni’ nie widzą w tym nic obraźliwego..
gość, 25-05-08, 09:37 napisał(a):słowo “murzyn” jest obraźliwe, oznacza niewolnika, a nie czarną osobę…doucz się Amanda!!!To jak mówić? Czarny? Kolorowy?
Caaałe życie. Oh, jakie to wzruszające.
słowo “murzyn” jest obraźliwe, oznacza niewolnika, a nie czarną osobę…doucz się Amanda!!!
kozaczek, idź się lecz
sam się lecz