DJ Calvin Harris (38 l.)ma ponoć dość splendoru w luksusowym Beverly Hills i właśnie nabył 138 akrów ziemi na Ibizie. Mówi się, że multimilioner i jeden z najpopularniejszych DJ’ów świata od zawsze unikał hollywoodzkiego stylu życia na rzecz spokojniejszego. Już w 2020 roku sprzedał swoje 2 wielomilionowe rezydencje w Los Angeles.

Kim jest Eiza González, piękność z którą spotyka się Calvin Harris?

Calvin Harris zostaje farmerem

I podczas gdy jego hity wciąż trafiają na szczyty list przebojów, Calvin Harris cieszy się spokojem na swojej farmie o nazwie Terra Masia, gdzie nie boi się „ubrudzić rąk” i pracuje zarówno przy roślinach, jak i zwierzętach.

Nie tylko muzyką człowiek żyje

Posiadłość ziemska Calvina Harrisa to „największe gospodarstwo ekologiczne” na Ibizie, które produkuje wszystko, od warzyw i jajek po wino i gotowe eko-posiłki. Podobno na ziemi odbywają się nawet specjalne wydarzenia, takie jak wesela. Ciekawe, czy Calvin proponuje własne sety na żywo podczas oczepin.

Calvin Harris kiedyś bardzo pojechał po Taylor na TT. Teraz się tłumaczy

Podobno brytyjski gwiazdor zatrudnia ekspertów, w tym rolników i kucharzy. Wszystko utrzymane jest w duchu ekologii i zrównoważonego rozwoju. A Harris jest zachwycony nowym projektem i jest mu bardzo oddany.

Muzyk jest obecnie w związku z modelką Aariką Wolf. Para, która spotyka się od 2015 roku ma psiaka rasy Golden Retriever o imieniu Boris. Gołąbki zostały po raz pierwszy połączone w lutym 2015 r. Wolf wystąpiła w jego teledysku do hity „Blame”.

Calvin Harris Fot. Lauren Hurley / PA Images / Forum

Calvin Harris Fot. Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

 

Fot. Forum

Fot. Forum

Fot. Forum