Eddie Murphy wygadywał na jej temat niestworzone rzeczy, obrażał publicznie, a ona nadal skłonna jest mu wybaczyć.

Tak o Melanie Brown, byłej Spicetce, mówi jej najlepsza koleżanka i… była kochanka.

Christa Parker przyznaje bowiem, że łączyły ich lesbijskie kontakty. Gwiazda ponoć uwiodła jej po pewnej suto zakrapianej alkoholem imprezie. Po tym wydarzeniu Charista była tak zawstydzona całym zajściem, że postanowiła zachowywać się jakby wcale nie miało ono miejsca.

Mel B ma więc gorący temperament, ale – według zapewnień przyjaciółki – kocha Eddiego bezgranicznie. Domaga się też przeprowadzenia testów na ojcostwo. Jest pewna, że urodzona niespełna miesiąc temu Angel Iris to jego córeczka, chociaż domniemany tatuś twierdzi, że jest inaczej.

Do rozstania mogły przyczynić się erotyczne przygody Scary Spice – w 2004 roku zrobiono jej zdjęcie, na którym namiętnie całuje się z pewną panią. Nieznajoma ma na imię Christine i była związana z Mel przez około dwa lata.

– Ludzie mogą mówić o mnie lesbijka, biseksualistka, heteroseksualistka, ale ja wiem, kogo mam w łóżku i koniec. Mam ogromne libido i fantastyczne życie seksualne – zwykła mówić piosenkarka.

A później poznała Eddiego.

To był szybki i gorący romans – którko po tym, jak się poznali, zaczęli mówić o małżeństwie. Aktor ponoć bał się, że młodsza o 15 lat Melanie zostawi go.

Stało się odwrotnie – Scary zaszła w ciążę, ale w jej trakcie para pokłóciła się tak zajadle, że sprawa skończyła się rozstaniem. Eddie rzucił Mel na antenie telewizyjnej.

Od tamtego czasu nie kontaktuje się z nią. Nie pomogło ani voodoo, ani wywiady w prasie, ani sesje zdjęciowe.

Po romansie został niesmak, kilka fotografii i dzieciątko o imieniu Angel.

Eddie jak widać rozmnaża się wyjątkowo dobrze – z poprzedniego małżeństwa ma piątkę dzieci.