Niedawno pisaliśmy o tym, że Klara Lewandowska ma już swój styl – chociaż Ania może i chętnie ubierałaby ją w sukienki i opaski, ona zdecydowanie woli wygodne dresy, na co przystaje jej mama. Tyle szczęścia nie mają już dzieci Kate Middleton – George, Charlotte i Louis, bo księżna wybiera im ubrania według własnych zasad.

Klara Lewandowska ma już swój styl ubierania się; Anna pisze: Czasem chciałabym, żeby moja córeczka pozwoliła się ubrać w piękną sukieneczkę

Księżna Kate ubiera swoje dzieci zgodnie z zasadami

Kate ubiera swoje dzieci zgodnie z zasadami panującymi w rodzinie królewskiej od lat. Zależy jej głównie na tym, aby wyglądały schludnie i tradycyjnie.

Według królewskiej ekspertki Marlen Koenig, Kate stara się, aby jej córka pojawiała się publicznie tylko w sukienkach.

Jeśli spojrzysz na zdjęcia dziewczynek z rodziny królewskiej – od księżniczki Anny po Charlotte, zauważysz, że noszą podobne sukienki, kiedy pokazują się publicznie z rodzicami.

Nie uwierzysz co powiedziała niania rodziny królewskiej o dzieciach Kate i Williama!

Co ciekawe, wcale nie ma zasady w protokole, która kazałaby nosić małym dziewczynkom jedynie sukienki. To osobista preferencja Kate. George i Louis również ubierani są w tradycyjny, chłopięcy strój, czyli krótkie szorty i koszule lub koszulki polo.

Księżna chce, aby ubrania, które noszą jej dzieci były ponadczasowe. Dzięki temu patrząc na zdjęcia po wielu latach, nie będą ubrane w coś, co jest kompletnie niezgodne z trendami.

Księżniczka Charlotte i książę George fot. Forum/Mega Agency

Księżniczka Charlotte i książę George fot. Forum/Zuma Press

i książę George fot. Forum/Mega Agency

Księżniczka Charlotte i książę George fot. Forum/Mega Agency

Książę Louis fot. Forum/Mega Agency