Księżna Kate i Książę William doczekali się trójki dzieci. Dwóch chłopców George (6 l.), Louis (1 l.) i jednej dziewczynki, Charlotte (4 l.). Dzieci pochodzące z rodziny królewskiej zawsze budzą ogromne zainteresowanie opinii publicznej. Niania zajmujące się całą trójką zdradziła, jak się zachowują. Jak się okazuje, codzienne życie w pałacu nie zawsze wygląda jak z bajki.

Księżna Kate POMIJA dwa ważne wydarzenia; nie pojawi się obok Williama z powodu DZIECI

Nianie rodziny królewskiej zdradziły, jak zachowują się dzieci księżnej Kate i Williama

Nianie opiekujące się dziećmi rodziny królewskiej są starannie dobierane. W pałacu królewskim najważniejsza jest dyskrecja, jednak magazynowi Star udało się dotrzeć do kobiety, która opowiedziała, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami, z dala od gapiów. Dzieci Kate i Williama muszą być pod opieką nań, gdyż ich rodzice mają obowiązki królewskie, z których muszą się wywiązać. Jak zdradziła w rozmowie kobieta, w pałacu dzieją się różne rzeczy.

Synowie księżnej Kate i Księcia Williama (Książę George i Louis)

George jest najstarszy z całej trójki. Chłopiec ma 6 lat i chodzi do szkoły. Na zdjęciach zawsze wygląda na poważnego i ułożonego, jednak nie zawsze tak bywa. Książę bardzo łatwo wpada w złość.

To urocze dziecko, ale kiedy jest w złym humorze, wpada w furię i odmawia odrabiania lekcji. Uwielbia też kraść telefon Kate i robić sobie zabawne selfie – zdradziła osoba z bliskiego otoczenia rodziny królewskiej magazynowi Star

Jak zdradziła królewska niania, pierwsze słowo, które wypowiedział mały Louisa brzmiało „Lola„. Książę powiedział je w stronę swojej siostry – Charlotte. Wszystko dlatego, że cała rodzina mówi do niej Lottie. 

Dwa oblicza księżniczki Charlotte

Księżniczka Charlotte bywa poważna ale tak naprawdę bardzo lubi psocić. Nagranie wystawiającej język Charlotte w stronę fotoreporterów w ekspresowym tempie obiegło cały świat. Dziewczynka podobno jest ulubienicą królowej i bardzo lubi się z nią spotykać. Królowa Elżbieta dostała nawet ksywkę –  „Gan-Gan”. Ulubionym zajęciem Charlotte podczas spędzania czasu z królową jest układanie i czesanie jej włosów.

Po zabawach fryzura królowej wygląda jak ptasie gniazdo, ale Jej Wysokość uważa to za niezwykle zabawne – powiedziało źródło magazynowi

Książę William z rodziną na Instagramie:

https://www.instagram.com/p/Byc5la9Fn2A/

Jak widać, królewskie dzieci również czasami dokazują.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Surowa mama! Zobaczcie, czego księżna Kate ZABRONIŁA dzieciom

Księżna Kate zdradziła, jaka jest naprawdę księżna Charlotte; będziecie w szoku!

Księżna Kate odpowiedziała, czy w Pałacu Kensington je się pizzę

Fot.FORUM/Zuma Press

Księżniczka Charlotte

Fot.FORUM/REUTERS