Wyrok w sprawie rzekomego „ataku” na Agnieszkę Szulim (38 l.) (obecnie Woźniak-Starak), przez Dodę (32 l.) obił się szerokim echem w mediach.

Zobacz też: Zapadł wyrok w sprawie rzekomego pobicia Agnieszki Szulim przez Dodę!

Wokalistka, która w pierwszej instancji przegrała tę sprawę i miała wykonać m.in. prace społeczne, została uniewinniona z zarzutów.

Z tego względu napisała na swoim Instagramie długi post, w którym skomentowała zaistniałą sytuację:

DZIEKUJE ZA SPRAWIEDLIWY WYROK💪
Po 2,5 latach walki sądowej pomiędzy Dorotą Rabczewską a Agnieszką Szulim (teraz Woźniak- Starak) Sąd Okręgowy uchylił wyrok Sądu I Instancji wobec znikomej społecznej szkodliwości czynu i uniewinnił Dodę.

Oraz:

Wyrok jest prawomocny, a koszty postępowania sądowego poniesie Agnieszka Woźniak-Starak. W opisie czynu Sąd pozostawił jedynie zapis dotyczący naruszenia nietykalności cielesnej Oskarżycielki poprzez oblanie ją wodą z pistoletu na wodę🤔Wobec szeregu nieprzyjemności, jakie spotkały Dodę w związku z niesłusznymi oskarżeniami i reakcją mediów na pomówienia ze strony Woźniak-Starak, wokalistka planuje złożenie pozwu o zniesławienie. Agnieszka bowiem już przegrała podobny proces z rodzccami Dody ,których musi publicznie przeprosić na antenie TVN 😇

Zobacz też: Cleo zdradziła w wywiadzie kim jest dla niej Doda. Nie takiej wypowiedzi się spodziewaliście!

Do wpisu dołączyła zdjęcie, na którym widnieje napis:

Szczerość to drogi dar, więc nie oczekuj jej od tanich ludzi.

Czy celebrytka ponownie przegra sprawę w sądzie?

DZIEKUJE ZA SPRAWIEDLIWY WYROK💪 Po 2,5 latach walki sądowej pomiędzy Dorotą Rabczewską a Agnieszką Szulim (teraz Woźniak- Starak) Sąd Okręgowy uchylił wyrok Sądu I Instancji wobec znikomej społecznej szkodliwości czynu i uniewinnił Dodę. Wyrok jest prawomocny a koszty postępowania sądowego poniesie Agnieszka Woźniak -Starak. W opisie czynu Sąd pozostawił jedynie zapis dotyczący naruszenia nietykalności cielesnej Oskarżycielki poprzez oblanie ją wodą z pistoletu na wodę🤔Wobec szeregu nieprzyjemności, jakie spotkały Dodę w związku z niesłusznymi oskarżeniami i reakcją mediów na pomówienia ze strony Woźniak-Starak, wokalistka planuje złożenie pozwu o zniesławienie. Agnieszka bowiem już przegrała podobny proces z rodzcami Dody ,których musi publicznie przeprosić na antenie TVN 😇

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Doda komentuje wyrok w sprawie napadu na Agnieszkę Szulim!

Doda komentuje wyrok w sprawie napadu na Agnieszkę Szulim!

Doda komentuje wyrok w sprawie napadu na Agnieszkę Szulim!

Doda komentuje wyrok w sprawie napadu na Agnieszkę Szulim!