Doda dwa tygodnie temu poinformowała za pomocą Instagrama, że przerywa tymczasowo karierę przez nowotwór w rodzinie. „Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie” – napisała. Później okazało się, że chodzi o jej ojca.

Doda ZAWIESZA karierę. Dlaczego?

Dziękuje Wam za troskę i setki wiadomości wysyłanych codziennie,również od lekarzy z chęcią pomocy. Mój tata przeszedł poważną operacje, dochodzi do siebie i czuje się coraz lepiej. Dzięki czemu i ja staje psychicznie na nogi. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to zobaczymy się 5.04 na podpisywaniu płyt w Poznaniu. Ciesze się na to spotkanie❤️ Trzymajcie kciuki

– napisała Doda na swoim Instagramie.

Doda z tatą

Teraz piosenkarka razem z mężem przebywa w Ciechanowie. Dzisiaj na jej Instagramie mogliśmy zobaczyć relację z całego dnia spędzonego u rodziców. Na instastories widzimy, jak Doda bez makijażu odpoczywa na kanapie z Emilem, potem nagrywa mamę stojącą przy zlewie, a następnie sama Doda stoi przy zlewie i myje naczynia.

Niedługo potem piosenkarka nagrała ojca, który jest tuż po operacji. Widzimy, że jest w bardzo dobrym humorze i czuje się już znacznie lepiej. Na Instagramie piosenkarki możemy zobaczyć, jak Emil, pan Rabczewski i Dorota wyszli wieczorem na spacer. Słyszymy, że Emil musi „rozochocić sześć obiadów od teściowej”. Po chwili udali się na siłownie, gdzie Emil trenował w kurtce, a tata Doroty dawał mu wskazówki.

Doda w domu rodziców zmywa naczynia

Z kolei na profilu instagramowym Dody pojawiło się rodzinne zdjęcie, na którym są jej rodzice i mąż. A w tle widzimy portret zmarłej babci.

I nawet babcia się załapała do zdjęcia ❤️

– napisała Rabczewska.

Jedna z obserwatorek zapytała Dodę, „Jak z tatą? już lepiej?„.

Tak! przytył już 7 kg!

– odpowiedziała piosenkarka.

 

Doda
Doda
Doda
doda-z-ojcem-pawłem-rabczewskim_wynik
doda-z-ojcem-pawłem-rabczewskim_08_wynik