Doda w ostatnim czasie sporo zrobiła dla polskiej sceny muzycznej. Najpierw wydała nową płytę „Dorota”, która okazała się sporym sukcesem. Promocję płyty, a zrazem jej 35 urodziny rozpoczęła koncertem w towarzystwie orkiestry w studiu koncertowym Polskiego Radia.

Gwiazdy na koncercie Artyści przeciw nienawiści (ZDJĘCIA)

Z kolei po śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza artystka zainicjowała koncert „Artyści przeciw nienawiści”, który odbył się dwa tygodnie temu i odbił się szerokim echem. Teraz na swojej trasie koncertowej ma zaplanowanych wiele miast, ale musi przerwać koncertowanie.

Doda poinformowała za pomocą Instagrama, że przerywa tymczasowo karierę.

Niestety nie mam dobrych informacji. W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie

– napisała Dorota.

Na razie piosenkarka nie zdradziła więcej szczegółów. Jak wiadomo, Rabczewska jest bardzo zżyta z rodziną i poświęca im każdą wolną chwilę, więc taka informacja musi być dla niej wielkim szokiem.

Zmarła babcia Dody

Przypominamy, że krótko po ślubie z Emilem Stępniem, Dorota straciła babcię, z którą była bardzo silnie związana. Wtedy też przerwała na chwilę koncertowanie.

doda
scena z: Doda, Emil Stępień, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Cleo, Doda, Małgorzata Ostrowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
luty 2019, Doda
scena z: Doda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA