Doda (34 l.) w niedługim czasie przeszła totalną wizerunkową metamorfozę. Z gwiazdy znanej z dramatów, stała się stabilną mężatką z konkretnymi planami na przyszłość. W najnowszej Gali zdradziła sekrety małżeństwa z Emilem.

Po ślubie w mediach zaczęły się spekulację na temat rzekomej ciąży Dody. Wokalistka zdementowała plotki, mówiąc że jeszcze nie planuje powiększać rodziny. Czy zmieniło jej się podejście do posiadania dzieci:

Doda opowiedziała o swojej DIECIE – nie dalibyście rady!

(…) Łatwiej byłoby mi odpowiedzieć na to pytanie za parę lat, kiedy już się nacieszę małżeństwem i kiedy do mnie dotrze to, że nie zostanę sama

– powiedziała Doda.

Zaznaczyła, że kiedy już poczuje się bezpieczna, zdecyduje się na kolejny krok w małżeństwie. Będąc w show biznesie, zdaje sobie sprawę że nie jest to środowisko bezpieczne dla dziecka:


A za parę lat bezpiecznie osiądę w porcie. Poczuję to, co inne dziewczyny: że po prostu mam normalnego męża, który niczego przede mną nie ukrył, że mam dokąd wracać po koncertach, że zawsze po kłótni wychodzi słońce i nie musi się ona kończyć rozstanie, do tego publicznym

– powiedziała dla Gali.

Doda w PIERWSZEJ takiej sesji – na okładce Gali jest bez makijażu

Wygląda na to, że Doda bardzo konkretnie myśli o przyszłości i nie chce powiększać rodziny za szybko.

Doda zmieniła podejście do dzieci? Chce szybko zajść w ciążę?!

Doda zmieniła podejście do dzieci? Chce szybko zajść w ciążę?!
Doda zmieniła podejście do dzieci? Chce szybko zajść w ciążę?!