Dolly Parton (77 l.)  jest mężatką od prawie 60 lat. Teraz ujawnia tajemnicę długotrwałego związku. Jesteście ciekawi? Chodzi przede wszystkim o miłość i szacunek, jednak najważniejsze jest dla Dolly Parton to, że ona „po prostu lubi” swojego męża.

Dolly Parton wstaje codziennie o 3 rano…

Piosenkarka, aktorka i producentka i jej mąż Carl Dean poznali się w pralni w Nashville w 1964 roku, a 2 lata później pobrali się.

Jesteśmy razem 59 lat, spotykaliśmy się przez dwa lata, a 30 maja świętowaliśmy 57. rocznicę […] Ale myślę, że w dużej mierze wynika to z faktu, że jesteśmy szczerzy, otwarci i mamy spaczone poczucie humoru! […] On jest szalony, taki zabawny i mądry. Obie strony mojej rodziny mają świetne poczucie humoru, więc myślę, że humor zawsze był dobry, wyznała w audycji radiowej Zoe Ball.

Dolly Parton i tajemnice udanego związku

Dolly Parton stwierdziła, że naprawdę ceni opinię męża, ale on nigdy nie udziela jej szczerej odpowiedzi „w okrutny sposób”. Wyznała, że nawet oczywiste błędy przedstawia jej w pełny szacunku sposób, który jej nie rani, nawet jeśli chodzi o coś tak trywialnego jak wygląd jej fryzury czy kolor pomadki.

Dolly Parton ma problemy z powodu wielkiego biustu

Wielokrotna laureatka nagrody Grammy, multiinstrumentalistka i autorka takiego hitu jak „I will always love you”, wyznała także, że mimo swojego napiętego terminarza, nie zostawiała swojego ukochanego na zbyt długo, gdyż szybko tęskniła. Do tego pamiętajmy, że gwiazda utrzymywała swój związek z daleka od świateł fleszy i czerwonych dywanów.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: