Dominika Grosicka (31 l.) należy do bardzo zadbanych kobiet. Regularnie ćwiczy, pilnuje zdrowej i odpowiednio zbilansowanej diety a także profesjonalnie zajmuje się makijażem. Kiedyś była modelką, jednak porzuciła ten zawód by skupić się na rodzinie i mężu.

Dominika Grosicka w BIKINI na fotkach z wakacji: Przesadziłaś!

Dominika Grosicka w dziwnych, skórzanych spodniach

Była modelka wyszła za mąż, za piłkarza Kamila Grosickiego w 2011 roku, mając 23 lata. Wydaje się, że czas się dla niej zatrzymał. Fanki Dominiki zachwycają się jej wyczuciem stylu. Dominika przyjaźni się z Sarą Boruc, która również pasjonuje się modą. Ciekawe czy przyjaciółki pożyczają sobie ubrania?

Trzeb przyznać, że gwiazda wie, jak zrobić wrażenie. Ma ku temu idealne warunki. Grosicka lubi eksperymentować z modą i zna się na najgorętszych trendach. Tym razem postanowiła pokazać, jak wystylizowała się na jesienne popołudnie. Dodała zdjęcie na swojego Instagrama, na którym widzimy ją w czarno-białym zestawie.

Tego dnia Dominika miała na sobie obszerną kurtkę skórzaną, która przypomina te, noszone przez motocyklistów. Pod spodem założyła biały golf, jednak najbardziej dziwą jej spodnie. Widzimy mocną inspirację Kim Kardashian, która jakiś czas temu pojawiła się w podobnych szerokich spodniach. Skórzane „portki” można dostać w Zarze. Trzeba przyznać, że spodnie zniekształciły długie nogi Dominiki. Z dodatków Grosicka wybrała czarną nerkę od Louis Vuitton oraz botki z Diora. Mimo tych spodni, cała stylizacja wyglądała naprawdę świetnie.

Dominika Grosicka w jesiennej stylizacji

A wy co myślicie o tego typu spodniach?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dominika Grosicka przed ślubem była modelką; czy wróci do zawodu?

Dominika Grosicka z okazji 30. urodzin pokazała się w bikini (ZDJĘCIE)

WOW! Torpeda; Dominika Grosicka w nowym SHAPE