Sylwetka Dominiki Gwit wzbudza kontrowersje. Kilka tygodni temu aktorka przyznała, że po latach w końcu usłyszała diagnozę. Niestety – słowa artystki nie wystarczyły, by zatrzymać falę negatywnych komentarzy. Internauci szczególnie chętnie wypowiadali się o kontrowersyjnej, żółtej stylizacji z hiszpańskim dekoltem, którą Dominika zaprezentowała na jednej z imprez. Nie wszyscy są wstanie zrozumieć, że 30-latka czuje się dobrze w swoim ciele.

Dominika Gwit pokazała się BEZ makijażu! Przeszła METAMORFOZĘ!

Mariola Bojarska-Ferenc o Dominice Gwit

Spytaliśmy legendarną trenerkę Mariolę Bojarską-Ferenc co sądzi o nadprogramowych kilogramach Dominiki:

Ja bym nie chciała Dominiki Gwit oceniać, bo to jest na pewno doskonała, świetna dziewczyna, fajna aktorka, przeurocza kobieta, ale ja już kiedyś mówiłam, że taka nadwaga, taka otyłość już w przypadku Dominiki, czy innych osób, niesie za sobą wiele nieszczęść. […] Mogą to być choroby różne, mogą to być choroby serca, to może być cukrzyca, to mogą być choroby stawów, a może to też w przyszłości być nowotwór.

Trenerka przyznała również, że w dzisiejszym świecie – pełnym Instagramowych porad i szybkich diet, szczególnie ważne jest zadbać o sylwetkę w sposób rozsądny:

Wszystkich uprzedzam, że rozpoczynam taką walkę z nadwagą, zapraszam na swoje wakacje i weekendy odchudzające. […] Będziemy mądrze walczyć o swoją wagę.

– zachęcała.

DOMINIKA GWIT ZNOWU UDOWADNIA, ŻE ZŁOŚLIWE KOMENTARZE MA W NOSIE? (FOTO)

Zgadzacie się ze słowami Bojarskiej-Ferenc?